Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok az uh...

6 hetes terhes vagyok az uh szerint 15x 12 mmes petezsák embrió szikholyag nem ábrázolódik. Tegnap elkezdtem barnázni, azóta átment piros vérzésbe. Semmi fájdalom semmi alhasi görcs. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 13:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 hetesen jártam így, és a terhesség elvesztése lett a vége. Nekem azonnal csináltak béta HCG vizsgálatot is, és az UH kontroll mellett azt is nézték. És használnom kellett az Utrogestant a controllig.

De elveszítettük sajnos. Mást nem tehetsz, légy türelmes. Ha a baba beteg, akkor a Jóisten sem tudja ott tartani ha menni akar. Ezt a dokim mondta, de így is van.

2013. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.Az utolsó válaszolónak meg különösen. Valahogy erőt adtál nekem.Most már biztos hogy elment a baba, mert annyira vérzek mint amikor megjött régebben.Abban bízok, hogy teljesen kitisztulok, legalább ennyi szerencsém lehetne......:-((((
2013. febr. 11. 08:53
 13/23 anonim ***** válasza:
ha elmúlt a vérzésed egy ultrahangot csináltass,ahol látszik,hogy kitisztultál-e!
2013. febr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 frászkarikaborsó ***** válasza:
sajnálom :( ilyen előzményekkel szerintem szerezz be Utrot és amint legközelebb + lesz a teszted, kezdd el szedni. Bajt nem csinálsz vele, viszont abból lehet gond ha nem szeded :(
2013. febr. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy nem terveztük a terhességet, csak úgy jött. Viszont van egy alap betegségem 20 éve sztem emiatt nem sikerült:-(((( Akkor várjak amíg elmulik az uhval? Holnap kellene vissza mennem...
2013. febr. 11. 13:09
 16/23 anonim ***** válasza:

Szia! 11/15-ös voltam. Hidd el, sajnos nagyon sokan vagyunk így, nekem is sok erőt adott amit akkor írtak, bár segíteni konkrétan nem tudtak, de a lelkemre gyógyír volt valamelyest.

Szerencse a szerencsétlenségben, hogy ilyen fiatal terhességnél a természet teszi a dolgát, így nekem sem kellett a műtét. Meg sem néztek miután kiderült hogy már elhalt a terhesség, pedig én nem véreztem! Több nap volt mire "el tudtuk engedni egymást", és akkor sem volt sok vérzés; érdekes.

Biztosan kitisztulsz, de nem árt ellenőrizni. Menj vissza amikorra visszarendeltek, vagy csörögj rájuk hogy mit csinálj, mert még vérzel. ÉS igen, ha majd tervezitek a babát, mond el ezt az orvosnak, mert valószínűleg szükséged lesz egy kis progeszteron támogatásra Utrogestan formájában.

Kívánom hogy minden rendben legyen veled.

2013. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én visszamennék holnap. Sajnálom ami történt.
2013. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
ahogy gondolod,így is meg tudnak ultrahangozni szerintem!
2013. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem minél hamarabb menj be a kórházba. Én is véreztem a terhesség alatt. Volt olyan, hogy ömlött belőlem a vér, mégis itt van egészségesen a babám. Lehet, hogy nem sok esély van rá, de sose lehet tudni.
2013. febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szia nekem is volt mint amit az utolso irt hogy folyt belölem a vér és szerencsére a babának semmi baja már 16 hetesek vagyunk és remélem most már nem is lesz gond!
2013. febr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!