Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok az uh...

6 hetes terhes vagyok az uh szerint 15x 12 mmes petezsák embrió szikholyag nem ábrázolódik. Tegnap elkezdtem barnázni, azóta átment piros vérzésbe. Semmi fájdalom semmi alhasi görcs. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 13:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ügyeletre menj be azonnal!
2013. febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
és írj,hogy mi van!
2013. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Menj be az ügyeletre, de sajnos valószínű, hogy elmegy a baba.
2013. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Voltunk tegnap délután ahogy pirosba ment a vérzés megvizsgált a doki azt mondta akkor lehetne aggódni ha eddig lett volna embrió most meg nem lenne.Igazából értelmes választ nem adott hogy most mi van:s 2 nap mulva Uh kontroll.
2013. febr. 10. 13:43
 5/23 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, valószínűleg vetélés kezdete.
2013. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én is ezt kérdeztem az orvostól de nem adott konkrét választ rá.Ha lenne embrió vagy szikhólyag akkor tudna biztosat mondani:s azért kösszi mindenkinek.
2013. febr. 10. 13:52
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
valószínű, hogy nem volt egészséges a baba, hiszen ennyi idős terhességnél már nem csak petezsákot kellene látni. Ezért is indult meg a vetélés. Majd azért menj vissza a dokihoz, hogy megnézze rendesen kitisztultál-e.
2013. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%

Sima házi orvosi ügyeleten voltál???Mert ha igen,akkor én a helyedben még ma bemennék a kórházba és ott nézetném meg magam!!A házi orvosi ügyelet nem ért a kismamákhoz és a terhességi problémákhoz!!!!Ehhez rendes nőgyógyászati ügyelet kell!!!Ha azon voltál,akkor viszont várd ki a 2 napot és menj vissza Uh-ra.

Remélem nem lesz vetélés belőle és babát is látni fognak nemsokára!!


27+5 hkm

2013. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem rendes nőgyógyászati ügyeleten!!!!! Az egyik legjobb prof. vizsgált meg. Én is arra gondoltam hogy nem fejlődött rendesen,de mind a 3 orvos( a nőgyógyászom, a prof,meg az uh-s doki is) azt mondta hogy ne veszítsem el a reményt.Az első babánk lenne....:ss
2013. febr. 10. 14:05
 10/23 anonim ***** válasza:
Már látni kellene legalább a szikhólyagot, valószínűleg sajnos az embrió nem tapadt meg, így el is ment már, ilyenkor művi befejezést végeznek! Sajnálom
2013. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!