Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes vagyok. Normális,...

8 hetes vagyok. Normális, hogy már nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
Nem voltak túl markáns tüneteim eddig sem, de mostanra minden elmúlt! nme kell már állandóan pisilnam, elmúlt a farkasétvág, nem feszül a cicim és fáradékony sem vagyok! rendben van ez így? azt hittem ilyen jól majd csak a 12hét után lehtek!
2008. jún. 5. 06:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenkinél másképp van. Nálad így, ez még nem jelent bajt. Mi van azokkal akik egyáltalán nincsenek rosszul? Én pl. a 6 héttől voltam nagyon rosszul a 10. hétig, utána egyre jobban lettem és a 14 hét után szűnt meg teljesen minden tünet. Szóval ne aggódj,nincs semmi baj, inkább érezd magad szerencsésnek!
2008. jún. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt semmi különös panaszom. Volt, hogy mentem a patikába újabb tesztért, hogy megnézzem tényleg terhes vagyok-e :) :)

Vigyázz magadra, és élvezd a terhességet!! 13 hetes kismami

2008. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!