Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha nem érzek semmit?

Normális ha nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
11 hetes kismama vagyok de nem érzem, hogy terhes vagyok. A hasamon sem látszik semmi és belülről sem érzek semmit. Ez normális még ilyenkor is? Július 5-én megyek a 12 hetes uh-ra addig még van több mint egy hét és aggódok!
2011. jún. 25. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Normális.Ilyenkor akkor a picurkád,mint egy dió talán.

[link]

2011. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, hanem örülj neki! Gondolom az előző vizsgálaton mindent rendben találtak. Nekem is volt olyan terhességem, amit meg se éreztem végig. Hát a mostani nagyon nem az :( Biztos minden rendben lesz, úgyhogy nyugi, és élvezd, hogy nem hánysz, émelyegsz, szakad le a cicid, nem alszol el állva,nem érzed magad lufinak, és nem fáj a hasad :)
2011. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem baj, sokan örülnének, ha nem kellene hányingerrel küzdeniük, émelygésekkel, hőhullámokkal... (Szerencsére nekem sem volt soha ilyen problémám, de örültem is neki, mint majom a farkának.)

Most 22 hetes vagyok, és én sem érzem, hogy terhes vagyok. Ez szerintem már nagyobb probléma. A hasam körfogata 1,5 centit nőtt, ami eléggé elborzaszt, a hosszúsága (méh tetejétől szeméremcsontig) pedig semmit. Na, hát ez mégjobban elborzaszt. De amíg az orvos azt mondja, hogy a törpém elfér, jól van, jól nő, elvan odabent, addig nincs probléma.

Szóval ha uh-n mindent rendben találnak, akkor ne aggódj te sem!

2011. jún. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, normális ez is. Miért kellene a hasadnak nőnie? Ha első baba, akkor lehet, hogy majd csak félidő után fog látszani :) Annak meg kimondottan örülj, hogy nem hánysz, nem émelyegsz! Szerencsésnek mondhatod magad, hogy a kellemetlenségek elkerültek (üdv a klubban!). A babád csuda jól érzi odabenn magát, épp a fejlődése leggyorsabb szakaszán lesz nem sokára túl. attól, hogy te nem érzed, ő biztosan jól van! Ne félj, lesznek még így is kellemetlenségek, érezni fogod lassan a mozgását is, néha még kellemetlennek is fogod a végén érezni :) minden jót és gratula!
2011. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
normális.neked a 6ik hónap közepén kezdett látszani a pocakom.a végére már szép nagy pocóm volt:)
2011. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

POnt ezen gondolkodtam én is éjszaka mikor nem tudtam aludni.

Az előző hetekben fel voltam puffadva,de olyan nagyon hogy tényleg terhesnek néztem ki.

Mostanra lement a puffadás,és bár picikét látszik a hasam alul (második baba már és én is vékony vagyok) azon kívül jobban érzem magam mint valaha.

2011. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért aggódtam, mert mindenki azt kérdezgeti, hogy "nem látszik még a pocakod"? Én meg mondom, hogy nem. De ha ez így természetes akkor nem problémázok rajta, biztosan lesz még olyan amikor vissza sírom ezt az állapotot:)

2011. jún. 25. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!