Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények Hadassa névről?

Vélemények Hadassa névről?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 08:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szép és különleges név a Hadassa. Én ismerek is egyet! A volt tanítványom kislányát hívják így, most kb. 8 éves. A családjukban általában tetszik, de pl. a nagymamája Eszternek szólítja. Ők nem származás miatt választották ezt a nevet. Szerintem bátran add, igazi unikum lesz később is!
2013. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat .És igen szerintem is jól döntöttünk, a kislányunk neve Hadassa lesz)))
2013. febr. 18. 15:40
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Vannak egyszerűbb bibliai nevek is, az Eszter simán miért nem jó? Abból a szemszögből is kell egy nevet vizslatni, mielőtt a gyereketeknek adjátok, hogy vajon neki tetszeni fog? Azért a Sára, Rebeka, Ábrahám szép nevek, és "használatosak" is. De a Hadassa...Én mindig felteszem magamnak a kérdést, amikor neveken gondolkodom, hogy én örülnék, ha engem XY-nak hívnának?
2013. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán tetszik,inkább arabos hangzása van és keménynek érzem.Semmi bajom amúgy a zsidó/héber nevekkel.Lányom Hanna,és most várom 2. babámat ő Abigél lesz,ha lány lesz.De minden héber eredetű névnek jobban tetszik a magyar alakja..Attól még nektek tetszhet.Hol van az megírva hogy egyforma izlésének kell mindenkinek lenni?
2013. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem tetszik, és nagyon szép neve van a többi gyermekednek is.Nálunk Stefánia és Simon a gyerekek neve, van akinek ez is fura, de nem baj.

Boldog babavárást!

2013. ápr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. ápr. 18. 07:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!