Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények Hadassa névről?

Vélemények Hadassa névről?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 08:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

E név zsidó megfelelője Hadassa, amely annyit jelent: mirtusz


UI: utolso vagyok illetve hacsak nem zsido család vagytok ez a név ha magyar sok bajt okozhat

2013. febr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Igen ez egy Héber eredetű név Azaz Hadassa magyar megfelelője, Eszter
2013. febr. 8. 08:57
 13/26 A kérdező kommentje:
De kedves utolsó miért gondolod ,hogy sok gondot okozhat ez a név?
2013. febr. 8. 09:01
 14/26 anonim ***** válasza:

mert tudjuk hogya zsidó név sokakaba gyülöletet ketl sajnos:(:(:(

ha eleve ilyen nevet adsz neki és nem a magyar megfelelöjét egy életre megbélyegzed ezzel. bár ez a az én véleményem. de mondom nekem tetszik a név de nem zsidó családbol származom de ha abbol származnék kérdés nélkül adnám a lányomnak ezt a nevet és büszke lenék rá

2013. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Igen mi is gondolkodtunk ezen ,és köszönöm szépen válaszodat.Nekem eddig van 2 lányom az egyiknek Rebeka a neve a másiknak Sára és van egy fiam akinek Ábrahám a neve. Pedig az sem egy szokványos név úgy értem nem adják manapság a piciknek ezt a nevet. De hála Istennek eddig még senki nem fűzött megjegyzést ,talán csak annyit hogy furcsa név.
2013. febr. 8. 09:44
 16/26 anonim ***** válasza:

Ábrahám gyönyörü név aligha találhattál volna szebb nevet a fiadnak!!!:)

komolyan

2013. febr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,nekem nagyon tetszik és örülök ,hogy ezt a nevet adtuk neki.
2013. febr. 8. 09:50
 18/26 anonim ***** válasza:
Nagyon szép nevek a Rebeka,Sára és Ábrahám is bibliai nevek miért ne lehetne a mostani kislánynak is héber eredetű neve nekem nagyon tetszenek az ilyen arab -héber nevek szerintem szép a Hadassa és nem hiszem hogy bárki is tudná ha nem néz utána hogy héber név így gondot sem okozhat:-).
2013. febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én is sokat gondolkodtam ezen a neven...mindenképp énis Bibliait akarok, de engem is lebeszéltek...hogy zsido név meg ilyesmi... de engem nem zavarna...de mivan ha tényleg igaz és kiközösítenék,vagy lenéznék netán?! nem tudom vajon tényleg??? ... én még hezitálok tovább...
2013. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Örülök ,hogy vannak még olyanok akiknek ezek a nevek tetszenek. Nálunk úgy néz ki ,hogy marad a Hadassa mert mindenféleképpen bibliai nevet akarunk neki és ez nagyon tetszik nekünk. Egyébként nekünk a többi névvel sem volt problémánk az Ábrahám névre reagáltak úgy hogy túl komoly név és hogy szokatlan )) De egyáltalán nem bántuk meg hogy ezt adtuk neki. Köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 8. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!