Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények Várkonyi dokiról...

Vélemények Várkonyi dokiról Kistarcsán. Jár valaki hozzá. Mennyi nála egy szülés?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Profi orvos, kicsit mufurc emberke. Azt hiszem 80 ezret kér a szülésért.
2013. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nála szültem az elsőt és most a másodikat is nála szeretném. Nekem nagyon szimpatikus orvos, tényleg szokott mufurc lenni,de csak a kényes kismamákkal akiknek nem áldott állapot a terhesség hanem nyűg. Egyébként meg tőlem nem kért egy forintot se szülésért hozzá jártam végig magánra bár úgy tudom máshogy nem is tudsz hozzá menni.
2013. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy mikor szültetek nála? És hogy lehet az, hogy az első válaszolótól kért pénzt és tőled kedves második pedig nem? Azt tudom, hogy csak magánrendelésre lehet járni hozzá ami 10.000 Ft/alkalom, a kórházba nem.
2013. jan. 16. 17:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én nem hozzá jártam, ismerőstől hallottam.
2013. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 éve szültem nála. Nem tudom,hogy miért de nem kért és én úgy tudom,hogy aki hozzá jár magánra attól nm kér pénzt,mert megtisztelted már azzal,hogy 9 hónapig fizetsz neki és ez szerintem így is a normális. Az első válaszolónak az ismerőse meg lehet,hogy annyit adott de a doki nem kérte vagy épp ő volt ügyeleten és kérte nem tudom.

Viszont a rendelésén az Aszódin 2,5 éve 9 ezer volt a Kerepesi magánján meg 12 ezer. 3 hónapja voltam az Aszódin és 10 ezerre emelte így gondolom,hogy akkor a Kerepesit is megemelte. Hétfőn megyek hozzá

2013. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Írsz majd, hogy mennyi volt Kistarcsán a magánrendelésén? Maradt a 12.000 Ft, vagy több lett? Köszönöm.
2013. jan. 17. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Aszódra megyek hozzá Kistarcsára majd a 34. héttől hív,mert ott jobb a gépe neki.
2013. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!