Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire jó a jósló fájás? Mi...

Mire jó a jósló fájás? Mi megy ilyenkor végig a szervezetben? Lehet belőle valami következtetést levonni? Történik ilyenkor valamiféle változás? Könnyít a szülésen?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A babát terelgeti a megfelelő helyre, hogy beilleszkedjen a medencebemenetbe.
2013. febr. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A jósló fájáskor "gyakorol, edz" a méhed a valódi méhösszehúzódásokra. És már ezektől is tágulhat a méhszáj, ez esetben segíti a szülést. Én pl. minden terhességem végén szépen lassan tágultam (több hét alatt), és mire szülni mentem, igazi fájások nélkül kitágultam 4-5 centire, így maga a szülés gyors volt. De ez alkati kérdés. Van, aki szinte zárt méhszájjal megy a szülőszobára ("hiába" voltak keményedései), és ott tágul ki. De a keményedések akkor is kellenek, ha nincs látható eredménye!
2013. febr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem az első gyermekem úgy született hogy elfolyt a magzatvíz, és onnan 16 óra volt még kibújt. Most a másodiknál sokat keményedett a hasam, és az elmúlt héten többször fájt a derekam, meg a hasamalja, viszont ezeket a forró zuhany elmulasztotta. Kicsit bízom abban hogy most hamarabb megleszünk és meg fogom ismerni az igazi fájásokat ha itt lesz az ideje!

Köszi a válaszokat!

2013. febr. 8. 09:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra való nehogy elfelejtsd, hogy mindjárt szülni fogsz :)
2013. febr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a baba biztos gyorsabban meglesz! 2. válaszoló
2013. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valóban gyorsabban meglett. Az első fájástól számítva 2 és fél óra alatt kibújt! :)
2013. febr. 24. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!