Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27hetesen is lehet jósló?

27hetesen is lehet jósló?

Figyelt kérdés
mensi szerű görcs,keményedés,közbe a baba nem mozog csak akkor ha elmulik. a görcs fél óránál nem tart tovább.dokinál voltam.

2013. febr. 4. 14:49
 1/7 A kérdező kommentje:

méhszájat nézett a doki cg3000

köv görcsnél kórház:(

2013. febr. 4. 14:51
 2/7 anonim ***** válasza:
milyen érzés a görcs? mert én is sokat keményedek. de a dokim mintha nem foglalkozna vele. 3*2 magnerot se nagyon használ. a kórházban mit tudnak csinálni veled? 25 hkm
2013. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a legerösebb mensi görcs.feszít szúr az alhasam meg kőkemény.van h pár másodpercig nem görcsöl utána újra belejön.
2013. febr. 4. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam a hidegfront váltja ki a görcsöket, de ezek nem folyamatosak. Ha felállok és elkezdek csinálni v.mit kb 2-3 perc után keményedik a hasam és egyre jobban húzza a görcs. Akkor leülök 5-10 percre ės folytatom, aztán kezdődik előről :(. Kinlódós, dehát ez van. Messzire már nem futok, próbálok minél többet pihenni. Napi 6 szem magnerotot szedtem, de a doki már 8-at is engedélyezett, igaz ha front van ez sem ér semmit.

Neked is első baba? Mennyit mozogsz napközben? Vagy fekvésnél is előjön?

2013. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen fekvés mellett is előjön.első baba igen.magne b6szedek 3*1-et de van h egy nap többet is veszek be
2013. febr. 4. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:

3*1 magneb6 az elég kevésnek tűnik nekem, főleg így hogy gondjaid vannak. Próbáld ki a magnerotot. Egy tabi 500 mg magnéziumot tartalmaz és gyorsan felszívódik. Kicsit húzós árban, de lehet jobban megéri.

Sokan dicsérik még a magnesii citricit - ez sokkal olcsóbb /csak sajnos a mi gyógyszertárunkban ilyet nem hajlandók rendelni/

Remélem minden rendben lesz!

2013. febr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát én is.főleg h veszélyeztetett terhes vagyok.sokat pihenek.már 4x görcsöltem be 11-18-22-26hetesen de utóbbi nagyon fájt
2013. febr. 4. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!