Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szexuális probléma a második...

Szexuális probléma a második trimeszterben?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a második harmadban nagy szexuális étvágya lesz az embernek. Első terhesség alatt nem tapasztaltam, de nem is volt az, mint most, hogy olyan vagyok, mint a sivatag. Igaz, kisfiam 15 hós, és hullafáradt vagyok, de a vágy is nulla, és úgy be vagyok zárulva, hogy ahhoz faltörő kos kéne, már elnézést...nagyon zavar, mert jót akarok a férjemnek, szeretem, és nem akarom e téren sem elhanyagolni...más is van így, hogy nem megy, vagy mindenki szexistennővé válik rajtam kívül? :-( Mit lehet ezzel kezdeni?
2009. szept. 4. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nyugi , nálam is előjött ugyanez kb. a terhességem felénél, hetekig tartott. Persze én is bizgeráltam a férjem más módokon, csak rossz volt, hogy engem meg hiába bizgerál .... Na, és az utolsó 3 hétben meg aki megbolondult , úgy kívántam a szexet és ment is a dolog :)

2009. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha 15hós a babád,akkor a kimerültségtől vagy fáradt,mert mindenben meg szeretnél otthon felelni.

Javaslom,szedjél Magne B6-ot,és ha teheted délutánonként 1gy-másfél órát próbálj pihenni.Hidd el,kipihentebb leszel,ezáltal több energiád is lesz,és a pároddal is eggyütt tudsz lenni.

A mosogatás megvár,meg a porszívó is!Nem csinálja meg helyetted senki!Az egészséged fontosabb,és a családi harmónia is!

2009. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozzatok reggelente, hátha frissebben könnyebben megy a dolog. Ha így sem megy, akkor lehet kapni síkosítókat, sokat segít hidd el. Lehet, hogy a pozitiv élmény hatására majd magától visszaáll a rend, és a vágyakozás!! Próbáljátok meg egyszer-egyszer "lapasszolni" a kismanót mamának, ha van rá mód, és csak egymással törődni.

Sok sikert, hogy visszatérjen a vágy!!

2009. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! nekem 10 hónapos fiam van, a 23. hétben járok - a helyzet ugyanaz. egyszerűen nem kívánom a szexet, pedig amikor a fiammal voltam várandós, majd megőrültem érte. most meg semmi... este úgy alszom el, mintha fejbe vágtak volna, nappal a férjem nincs itthon, de ha itthon lenne se sokat számítana azt hiszem... sajnos. remélem hamarosan elmúlik, én alapból sem ilyen vagyok :(
2009. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!