Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is aggódtatok a terhesség...

Ti is aggódtatok a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Volt egy vetélésem, s most is annyira félek.

6 hetesen voltam uh-n, akkor már dobogott a szíve, s a következő uh 12 hetesen lesz. annyira félek, hogy elhalt a magzat vagy nem fejlődik vagy beteg.


Ez nem normális,igaz? Másnak is voltak hasonló félelmei?


(9+2 hkm)


2013. febr. 4. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szintén zenész.. Nyáron 11+3-an megállapították, hogy elhalt.. Kb. 2 hete...


Most már 14 hetes vagyok, de a 12 heti UH előtt tiszta idegbeteg voltam... :-/ Nem is beszéletm a babáról, csak feltételes módban: "ha van". Most már nyugodtabb vagyok.

2013. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én vetélés nélkül is aggódtam. Mégis csak egy életről van szó.

Szerintem normális, hogy az embernek ilyenkor még inkább vannak félelmei és kételyei.

2013. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is aggódtam, főleg a 12. hétig. De utána, mikor látod, hogy el kezd gömbölyödni a pocakod, aztán el kezded érezni, aztán utána már minden nap érzed mocorogni, akkor el fog szállni ez az aggodalom:) Nekem is így volt. Most ahányszor rúg egyet a kisbabám, annyiszor nyugtázom, hogy igen, minden rendben van:)
2013. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szülésig paráztam, pedig szerencsére nem volt vetélésem. Az elsőnél aggódtam a legjobban, most a 3.-nál már nem parázok - nem azért, mert ő már nem olyan fontos, hanem azért kevesebb a para, mert már egy csomó mindenről tudom, hogy normális (pl. amikor az elsővel keményedéseim voltak, megijedtem, hogy jajj, nehogy koraszülés legyen, most meg már tudom, hogy nálam ebben a korban ennyi keményedés normális, és nem lesz gond belőle).


Meg a 12. hét előtt jobban aggódik az ember - ha azon túljutsz, könnyebb lesz. Kívánom a legjobbakat!

2013. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze!

Nekem nem egészen 6 hetesen volt egy vetélésem,és csak mostanában merem elhinni,hogy tényleg sikerülhet kihordani a babámat,hogy érzem mozogni őt.Most 19 hetes vagyok,de természetesen most is aggódok minden vizsgálatkor,hogy minden rendben van-e.

2013. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!