Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Ti aggódtok/aggódtatok...

Lányok! Ti aggódtok/aggódtatok a terhesség 5-6. hetében, hogy minden rendben van-e. (vagy minden nap teszteltetek? ) 7. hét után mennék dokihoz.

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam, reggeli 2 pisiből halvány pozitívat teszteltem. (Ma kicsit erősödött) hányinger, gyengeség megvan + nyilallgat a méhem, petefészkem.
2012. jan. 20. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Abból, hogy a teszt pozitív, nem tudsz meg semmit, mert ha gond lenne, sem ürül ki a szervezetből azonnal a HCG. Szóval minden nap tesztelni kb. tök felesleges. Ha biztos pozitív teszted van és igazi eredményt szeretnél látni, menj orvoshoz. Szerintem ne aggódj, pihenj, beszélj hozzá, hidd el, hogy minden rendben van! Miért is ne lenne? :)) Sok boldogságot!
2012. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj, s nem is csak akkor aggódtunk, aggódunk :)

Az elején ugye mivel nincs kézzelfogható jele a babának, azon aggódsz, hogy végre láthasd. Aztán látod, megnyugszol, azt hiszed. Már az UH estéjén ha nyillalgatsz az a baj, ha nem, akkor az. Ha hányingered van, az, ha nincs akkor az.

Aztán amire ebbe beleszoksz kezdődik a magzatmozgás. Na akkor van para :) ha egy mozgékonyabb napja után lustibb, azon agyalsz, hogy most miért nem mozog? Ha egy este másfél órán keresztül nem érzel semmit, akkor azon.

Most 27. hétben vagyok, nem tudom mi jön ezután, de a tendencia szerint egyre több az aggodalom (amit persze agyilag tudod, hogy hiábavaló, de nem tudod magad leállítani, hülye hormonok)

Szóval ez a 9 hónap erről szól :) és az elkövetkező éveid is, úgyghogy szokjad!

2012. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eszembe se jutott naponta új tesztet csinálni! Főleg, ha bármi történik is, azt a teszt rögtön nem fogja kimutatni, idő kell míg a terhességi hormon kiürül egy spontán vetélés után..

Aggódni se aggódtam, tudam, minden rendben lesz, de ha mégsem, az, hogy megesz a frász, nem segít..

9 hetesen mentem csak orvoshoz, mert különben se volt semmi tünetem/Egyáltalán semmi!!!/ és panaszom se..

2012. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Normális, hogy ilyenkor aggódik a kismama. De nem csak a terhesség 5-6.hetében, hanem végig. Azután meg a babáért fogsz aggódni.

Elsőnél elfutottam az 5.héten dokihoz, de hogy minek, azt nem tudom, mert másra nem volt jó, csak arra, hogy aggódjak utána, mivel még nem volt szívhang, csak petezsák. Visszamentem a 8.héten, minden oké volt.

Másodiknál rutinrókaként a 8.héten mentem először. Ez így volt jó, bár tényleg tök ideg az ember, úgyhogy nagyon megértelek.

Drukk és grat!

2012. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második válaszoló tökéletesen megfogalmazta. Ugyanígy vagyok én is. Most például azon aggódom, hogy lejebb ment a pocakom. 32 hetes kismami.
2012. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges aggódni meg mindennap tesztelgetni.Nekem mikor nem jött meg 3nap késés után csináltam tesztet,szinte egyszerre jött ki mind a két csík.Tudtam hogy terhes vagyok,megnyugodtam.Mivel sztk-ba mentem dokihoz nem kaptam 1-2héten belül időpontot,már 9+5 voltam mikor dokinál voltam.Persze vártam hogy már dokihoz menjek de nem aggódtam agyon magam.Gondolj arra van pozitív teszted,terhes vagy.Ennyi,az se jó ha állandóan aggódsz.
2012. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, aggódtam, de én teszt után mentem is orvoshoz! :) Engem megnyugtatott, hogy látta a felritkulást! :)) Tök normális dolog, nem is mondom, hogy ne aggódj, mert úgyis fogsz, de tényleg nem érdemes! :)


24 hetes kismama :)

2012. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!