Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, kismamák! Köztetek...

Anyukák, kismamák! Köztetek van olyan, aki terhesség alatt él/élt szexuális életet?

Figyelt kérdés
Hátrányai? Jobb volt, vagy rosszabb? Mennyire élveztétek? És a párotok?
2012. jan. 19. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

szerintem akik nincsenek valamiért eltiltva mind élnek...

mi is redszeresen. első terhességemnél heti2-3 alkalommal, szülés elött 2nappal utoljára.

most 34hhetes vagyok, ritkábban ugyan, de hetente 1x együtt vagyunk. minőségébe nem változott, persze azért kb félidőtől s főleg a végén a pocak miatt bizonyos pózok kizártak,de mg lehet találni ami mind2nknek jó:)

2012. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szexelek a férjemmel. Hátrány? Talán annyi, hogy nehezebb olyan pózt találni, hogy kényelmes legyen. Ugyanolyan jó, ugyanannyira élvezem, mint előtte, és a párom is. Csak hiányolja a klasszikus pózt, de majd pótoljuk :)

26 hkm.

2012. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem a kérdést. Van olyan akit nem tiltanak el és nem csinálja?
2012. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem görcsölt az orgazmustól a hasam,ezért ritkítottuk a szerelmeskedések számát,de ha görcsöl a pocid,akkor nem ajánlott,én 28.hétre szültem,mert sokat görcsöltem,s rosszul tapadt a lepény
2012. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
36 hetes terhességemig szeretkeztünk, utána a dokim álljt! parancsolt!
2012. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsenek panaszaid, és nem tiltottak el valamiért, akkor mindenkinek szabad. Én például jóval kívánósabb voltam terhesen, mint egyébként, szerintem sűrűbben is csináltuk. Hátrányt nem is nagyon tudok felsorolni, talán csak azt, hogy sok póz teljesen kizárt a nagy pocak miatt. Nekünk végig nagyon jó volt, semmi panaszunk nem volt. És a pici is olyan boldogan, aktívan rugdosódott utána mindig, mintha ilyenkor még inkább körbe vonta volna őt a szeretetünk:)
2012. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Atroposz ***** válasza:
33 hetesen már fáj a szex mostantól jobban vigyázunk,másképpen is kilehet elégíteni az embert.
2012. jan. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindkétszer probléma mentes terhességem volt,ezért természetesen mi igen.Hátrány nem volt,talán még előny mert a párom még inkább a tenyerén hordozott,és gyönyörűnek talált kismamaként :)Az első orvosi vizsgálatig nem voltunk együtt,és a 38 héttől a végén,de ez sem orvosi javallat volt,hanem technikai kényelmetlenség.Első babámnál nőtt a libidóm,másodiknál inkább csökkent.
2012. jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze,hogy éltünk:) Sőt,nekem is megnőtt a libidóm és sokszor extra érzékeny is voltam (ott lent),ami nagyon jó volt! Ikerterhes voltam,semmi bajom nem volt a hatalmas pocakomon kívűl,így még 39 hetesen is szexeltünk. Akkor már a szülés beindulását is vártam tőle,de csak 1 hét múlva szültem.
2012. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 21. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!