Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasonló tapasztalat valakinek?

Hasonló tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy kettő reggeli és egy délutáni terhességi tesztem is pozitív lett(01.15-16;01.18) és közben nagyon megfáztam! Gyógyszert nem szedek nem azért mert terhes vagyok hanem nem szoktam! De az a kérdésem, hogy nem gond hogy nem szedek gyógyszert nem lesz baj hogy még ennyire a terhesség elején vagyok kb.4-5 hetes lehetek? Már mint a terhességre a betegség nem lesz hatással nem szeretnék úgy mond beteg gyereket? Köszi a segítséget!
2012. jan. 19. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint semmi baja nem lesz attól, hogy megfáztál.

Azért a lázat csillapítsd, ha felmegy.


És ha aggódsz, irány a doki!!

2012. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen! hála a jó égnek lázam nincs! Két hét múlva kaptam csak időpontot az ultrahangon mert azt mondták hogy most még nincs értelme megvizsgálnia sem mert olyan kicsi lehet! addig vigyázok magunkra!
2012. jan. 19. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első 6-8 hétben még kapcsolat sincs köztetek, ne izgulj, nem lesz baja a babának! Gratulálok egyébként a babához!
2012. jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is akkor fáztam meg, mikor megtudtam, hogy terhes vagyok. Nem szedtem rá semmit, nem lett bajunk. Kislányom már 15 hónapos, makk egészséges.
2012. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mind a hármatoknak hogy biztattok és pozitív véleményt adtatok nagyon meg nyugodtam!!
2012. jan. 19. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia én most kezdtem a 7. hetet, dec 7-én jött meg utoljára, nagyon beteg voltam 30-án 31-én és elsején is, de csak 2-án mentem orvoshoz, akkor már 1 nappal voltam a nem várt előtt, nem akartam elsején tesztelni, hogy ne teszteljek egész évben, de amikor a doki felírta a durva erős antibiotikumot, mielőtt bevettem volna teszteltem, ami pozitív lett, felhívtam a dokit, behívtak vérvételre, azóta volt még egy vérvétel a héten és két ultrahang... Különben sokan lebetegednek ilyenkor, mert az immunrendszerünk mással van elfoglalva :) Ezért ez egy elég tipikus jel :) Szóval én nem szedtem be semmilyen gyógyszert végül,,, csak mézes tea , stodal szirup és jó házi hús leves és sok pihenés...


Amúgy én éppen ma is voltam vérvételen mert lila foltok lettek a lábamon, (anyukámnak is volt ilyen érfal gyengeség re utal) ezért sürgősen adtak vérhigító injekciót amit mától magamnak kell itthon beadni..


Szóval igen fontos az orvosi felügyelet már ebben a korai szakaszban is, mert annyi minden történhet, ez még nagyon bizonytalan időszak :)


Sok sikert és Gratulálok :)

2012. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!