Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Három hete sajnos megszakadt...

Három hete sajnos megszakadt a terhességem 10 hetes voltam és be is kellett fejezni. A kontrollon minden rendben volt és ma kis vérzésem jelentkezett. Lehet hogy ilyen hamar megjött a mensim?

Figyelt kérdés
Az orvosom azt mondta hogy az első menses 4-6 hét mulva fog jönni és utána újra próbálhatjuk a babát.Én már nagyon szeretném de nincs túl korán?
2008. jún. 4. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs és ha az orvosod is ezt mondta, akkor pláne!

6 hét alatt regenerálódik a szervezetet! Szorítok Neked!

2008. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sajnálom!azt meglehet kérdezni hogy mitől szakadt meg?
2008. jún. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitől,semmi problémám nem volt egyszer csak elkezdtem picit vérezgetni.Rögtön mentem az orvoshoz és akkor már nem volt szivhangja.36 éves vagyok és ez volt az első babám.Remélem nem a korom miatt.Bár a munkahelyem sem veszélytelen./Műtő/Nem dolgoztam amint megtudtam de előtte?!Bármi okozhatta.
2008. jún. 4. 14:13
 4/8 anonim ***** válasza:
mégegyszer nagyon sajnálom és kitartás!nem kor függő!a második egészséges lesz és sikerülni fog csak ne add fel!
2008. jún. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!! Sajnos nekem is volt egy missed ab-om, és a műtét után kb. 1 héttel volt egy kis barnázás, ami eltartott 2 hétig. A dokim azt mondta, hogy minden ok, valakinél van ilyen, ha elmúlik, akkor lehet a sex, illetve lehet, hogy kitart a mensiig. ne aggódj, ha a kontrollon minden rendben volt, most is biztos oké minden, de ha nem múlik, azért menj vissza a dokihoz, biztos, ami biztos alapon!

Ja, és nekem azt mondta a doki, mihelyst elmúlik az első mensi, lehet próbálkozni.... Kitartás, és sok sikert kívánok neked!!

2008. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nem lehet tudni, hogy mikor jön meg a következő mensi. Nekem 4 hét volt, de lehet, hogy neked most van.

Ha nincsenek görcseid, akkor szerintem nincs gond.

Nekem 9 hetesen szakadt meg a terhességem, műtét volt sajnos.

Nekünk azt mondta a doki, hogy 3 hónapot várjunk, általában műtét után ennyit szoktak javasolni, hogy teljes legyen a testi, lelki gyógyulás. Spontán vetélés után, ami még az elején történhet, ha természetes úton tisztul ki a méh, akkor szoktak 6 hét várakozást javasolni.

Csodálkozom, hogy nektek csak egy mensit mondtak.

De a doki biztos tudja, hogy mi a jó!

2008. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami történt!

Írd be itt a keresőbe, hogy missed ab, és sok hasonló kérdést és választ találsz!

2008. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat sokat segitettek.Mindenkinek nagyon jó egészséget és boldogságot kivánok.Én egy kicsit azért még várok nem szeretném hogy megismétlődjön.
2008. jún. 5. 07:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!