Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok. Ma reggel...

36 hetes vagyok. Ma reggel óta nagyon szédülök, a vérnyomásom rendben van csak a pulzusom magas 122. Mi a gond?

Figyelt kérdés
Hányingerem is van minden kajától pedig éhes vagyok. A babó is reggel óta olyan aktív hogy nem akar leállni. Egyfolytában mozog. Lehet mindez a meleg miatt? Segitsetek. Köszi.
2008. jún. 4. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is fáj a fejem, szédelgek. A babaám pedig alig mocorgot még. Tegnap viszont egésznap olyan aktív volt. Szerintem a hidegfront miatt van. Nálam a front amióta pocakos vagyok mindig hánnyásal, hányingerrel, fejfájással, szédüléssel jár.

Kitartást már nincs sok. 38 hetes pocakos.

2008. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fúúú, nekem a hajnali viharban a villámokra talán azt gondolta a babóm, hogy discóban vagyunk, úgy bulizott.(és még mindig nem fáradt el).Elég levert vagyok én is, biztos ezek a frontok okozzák.

33hetes kismama

2008. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 31. héten volt ilyen, bár akkor majdnem 200 volt a pulzusom fél napig (kávé? időjárás?). A nőgyógyászom tanácsára bementem az ügyeletes kórházba a kardiológiai ambulanciára, és ott nagy nehezen tudták csak "lelassítani" a szívdobogást. A babára nem veszélyes, de a kismamának nem jó, ha nagyon túlpörög a szív hosszútávon.

Azóta nem ihatok kávét, teát és ami "felpörgethet". Azt javaslom, hogy egyrészt próbálj meg feküdni, és ha még egy darabig nem hagy alább, akkor irány az orvos és egy EKG. (nem kaptam gyógyszert, csak egy ún. Valsalva manővert - nyomni kezdték a nyaki artériámat - alkalmaztak.)

Jobbulást! Ja, azóta sem jött elő és nem is igazán tudták, hogy mitől van. Hja, kicsit megterhelő már ez a terhesség.. De ne aggódj, nem lesz semmi baj! A baba meg, hadd mocorogjon, szerintem nem tetszik neki ez a hülye idő!

egy 33 hetes kismama

2008. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!