Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok eléggé magas...

27 hetes vagyok eléggé magas a vérnyomásom mitől lehet? Eléggé aggaszt! Lehet ettől baja a babának? Ma reggel mikor mértem a vérnyomásom akkor láttam és tegnap este is már magas volt.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 20. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is egy mérés nem mérés. A két mérés... Tehát ha később ismétled a mérést és megint magas és megint magas...

Nem jó jel, de önmagában még nem baj. Kérdezd meg a védőnőt.

Ha fokozott súlygyarapodás és ödéma kíséri, az utalhat toxémiára. Akkor doki!

2009. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Többször meg mértem,de magas voll.Várok délig aztán ha magas lesz még mindig irány az orvos.
2009. febr. 20. 09:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyire magas? 140/90-ig nem vészes. De ha több, akkor fordulj orvoshoz. Igen veszélyes lehet, de csak ha nem kezelik. Ha elmész dokihoz elősször sószegény étrendet ír elő, amit már mostantól is betarthatsz, de ha attól sem megy lejjebb akkor lehet, hogy vérnyomáscsökkentőt ír fel. A lényeg, hogy ne hagyd annyiban, mert azzal tehetsz a legnagyobb kárt magatoknak.
2009. febr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszike a választ!
2009. febr. 20. 09:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, terhesség esetén sokaknál megemelkedik, mindenképp konzultálj a dokival, és kezelni fogják, hogy ne legyen semmi baj, szülésnél túlzott vérzést okozhat ha nem kezelik, menj az orvosodhoz és nem lesz semmi baj.
2009. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszike lányok a válaszokat!Felhívom a dokimat és délben elmegyek hozzá.

Boldog Baba várást!

2009. febr. 20. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!