Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem egy világvége probléma,...

Nem egy világvége probléma, de: nektek is vizes lesz a pocakotok minden mosogatásnál?

Figyelt kérdés
Pont akkora a pult, hogy a hasam alatt megy át. Azaz tök közel van így a mosogató tálcához (mármint a hasam) és mindig tiszta víz leszek. Vagy csak én vagyok a béna?
2013. febr. 2. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

:)


Amikor már nagyobb volt a pocakom, nekem is sokszor hozzáért ehhez-ahhoz.

Teríts a mosogatóhoz egy konyharuhát addig, vagy vegyél fel kötényt.

2013. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem is mindig vizes lesz :)
2013. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én is mindig elázok, igaz a párom gyakran megjegyzi,h. úgy mosogatok, mint ahogy más fürdik, de mióta nagy a pocak, rosszabb a helyzet. a konyharuha nekem is bejött! ;)
2013. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mosogatógépem van:)

Az én gondom inkább az volt, hogy örökké ételfoltos volt a felsőm, mindig leettem magam, mert nem tudtam rendesen a tányér fölé hajolni. Örökké úgy néztem ki mint egy óvodás:)

2013. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a kaja foltokkal van a problémám.

Nekem erre az az elméletem,hogy ami alap esetben leesne kajálás közben az ölembe vagy a földre az annak most útját állja a pocakom és étel-ital rajta landol:)

2013. febr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó ez a kérdés! :D

Nekem is mindig vizes lesz a pocakom és állandóan leeszem magam.:) Arról nem is beszélve h mindent leverek a pocakommal.:)

2013. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen! meg egy csomószor fogkrémes lesz fogmosásnál! :-)
2013. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a konyharuhát! Nagyon jó módszer! Már nem néztem ki úgy, mint aki fürdeni volt...
2013. febr. 3. 13:33
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos kérdés!!!És az én pocim is mindig vizes,meg ilyen-olyan.Mikor első babámat vártam,rántott húst készítettem ebédre.Hazaért párom,kérdi mi az ebéd és elkezd nevetni.Nem értettem.Hát a hasam tiszta liszt-tojás-zsemlemorzsa keveréke volt....nem láttam,h olyan a vége felé akkora volt a pocakom,h ezt is csak tükörbe tudtam megnézni.Azóta is megmosolygjuk ha rántott husit készítek :)
2013. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!