Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33hkm vagyok, eddig 12 kg-ot...

33hkm vagyok, eddig 12 kg-ot hiztam, de 2 hete egy dekát sem. Ez probléma?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem nem probléma. Rajtam 16 kg volt a szülésnél, abból az első trimeszterben semmi hízás nem volt, a 4-5. hónapban hirtelen feljött 12 (akkor meg is ijedtem), és a végén meg lényegében stagnáltam, csal az a pár kiló volt, amit a babám nőtt. A szüléssel 6,5 kg jött le...a maradék 10 még fent van, de remélem lassan el tudom kezdeni leadni egy kis mozgással ha letelik a gyermekágy (még egy hét). Kitartást, könnyű szülést!
2013. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Dehogy baj én is a 2. trimeszterben híztam..+10kg-al mentem szülni +2vel jöttem haza..2hét múlva -1 lett...

Elsó trimeszterbe 1kilót híztam.

A hízás nem ütemes...

2013. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én ugyanígy vagyok.

33.hét és 12kilónál járok.

Karácsony óta nem változott a súlyom.

2013. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,eddig én sem éreztem problémának,csak voltam tegnap dokinál és mérte a sulyomat is ( nem mo.-on élek nálunk a doki csinál mindent,tanácsadás,uh,mérések,vizsgálat stb) és ugyan annyit mért mint 2hete és 20dekával többet irt be a könyvecskémbe mint amennyi vagyok h legyen sulynövekedésem.
2013. jan. 20. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!