Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik székrekedés miatt...

Kismamik székrekedés miatt lehet probléma?

Figyelt kérdés

Kérdésem az lenne, hogy 4 napja tartó székrekedés okozhat-e problémát a terhességre nézve. Már mindent összeettem, meg glicerines kúpot is használok, de semmi.

24 hkm



2013. jan. 25. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Anno nekem is ezzel volt bajom, pont 4 napig, akkor aztán megelégeltem a dolgot, és robbantottam.

Megettem egy rakás bablevest!

Utána azt hittem megszülök, de távozott, aminek távoznia kellett :)

Nagy durranás volt :)

2013. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aszalt sárgabarck! Azt ha még nem próbáltad, na az odavág... Csak óvatosan, mert én egyszer megettem egy zacskóval (10 dkg volt azt hiszem) mert naggyon finom.. Másnap nem bírtam menni dolgozni, mert nem tudtam kijönni a klotyóról... :D Azóta megelégszem pár szemmel... :)
2013. jan. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lenmagot keverj joghurtba, nálam az a tuti :)

Vasat szedsz?

2013. jan. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen és nekem még kell vastablettát is szednem külön, csak az a baj én gyerekkorom óta küzdök a székrekedéssel. :S

Tegnapi glicerines kúp után most sem érzek késztetést :(

2013. jan. 26. 11:33
 5/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

a glicerines kúpnak azonnal kell hatnia, szóval ha semmit nem kaksiztál tőle, akkor hagyd a csudába.


irreálisan sok folyadékot igyál meg, és nagyon ajánlom még a zöldség leveseket is.

mert az rost, meg folyadék.

sajnos a vastablett az megfog, de szedni kell.

Ezenkívül én még rengeteg nyers zöldségből csináltam salátákat, amit szintén büntetlenül fogyaszthattam, és hozzá korpás kenyeret, amit bárhol lehet kapni, az is segít a szorulásos eseteseknek :)


volt olyan, hogy meleg tejbe turmixoltam bele házi szilvalekvárt, plusz tettem bele édesítő folyadékot, ami ugye fosat uram bocsá, és ez a meleg tejes undorítóság sem segített :(

esetleg próbáld ki :)

2013. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!