Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes három napos terhes...

6 hetes három napos terhes vagyok, vasárnap óta barnázok, de mára már vérzésnek mondanám, nem sok, de félek felhívtam a dokit és ezt mondta pihi, vitamin szedés, és ezért a terhességért már nem lehet többet tenni. Tényleg nem tudok többet tenni?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nála, azt mondta minden rendben, látta a petezsákot is a méret is jó volt, de tegnap csak minimálisan barnáztam (egy-két csepp)
2008. jún. 3. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Úristen milyen ez a doki! Be sem hívott? Azonnal menj el egy orvoshoz, hogy megnézzen mert lehet hogy még menthető vagy ha nem akkor is lehet, hogy kell egy kis műtét!
2008. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még azt is mondta, ha nagyon véreznék és görcsölnék akkor menjek be az ügyeletre. De nekem semmim sem fáj, csak barnás v sötétvörös vérzés van igaz nem sok, de több a tegnapinál. őszintén kurvára félek, három napja csak pihizek, és várom hogy elmúljon.
2008. jún. 3. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Leírom az én storym nem elrettentés képpen csak hogy belásd érdemes megnézened magad! Nekem ugyanígy kezdődött barnás enyhe folyás, mondta a dokim menjek be azonnal megnéz4 Megnézett és mondta, hogy ez lehet még bármi ésmivel fájások, görcsök nincsenek,másnap menjek be egy ultrahangra abból majd többet fogunk látni... 6 hetes voltam! Másnap reggel mikor mentem uh-ra elkezdtem vérezni, mintha menstruálnék... Uh-n nem látszott semmi, de a vérem és a vizelet kimutatta a hcg-t! ez pénteken volt benntartottak a kórházban a hétvégére, nehogy valami nagyobb baj legyen... Hétfőn újra vizsgálatok, majd hétfő este borzasztó görcsim voltak és akkor csináltak még egy uh-t és kiderült, hogy méhen kivüli terhes vagyok és már bevérzett a hasam... még aznap éjjel megműtöttek! Nem azt mondom, hogy neked is ez van, meg ennek állítólag nagyon kicsi esélye van, de bármi lehet, ezért jobb vigyázni és megnézetni!
2008. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én attól kezdtem barnázni és görcsölni a 13. héten hogy a lepényen keletkezett egy hematóma. Én is nagyon megijedtem, de kaptam antibiotikumot (a felszálló fertőzések ellen), és értágítót, a barnázás a 19. hétre elmúlt és most 4 hónapos a pici babám. Remélem neked sincs komolyabb bajod.
2008. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben orvoshoz mennék, amilyen gyorsan csak lehet!

Én 9 hetesen voltam ugyanígy, elkezdtem barnázni egyik nap, semmi más tünetem nem volt.

Bementünk az ügyeletre, ahol a doki először azt mondta, biztos a szex okozhatta, nem kell aggódni.

Aztán csinált egy UH-ot és ott már nem voltak életjelek.

Pedig előtte nem sokkal még volt szívműködés!

Az ilyen tüneteket nem árt komolyan venni!

Ha időben elkapják, még lehet hogy tudnak segíteni!

2008. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Na mi lett veled?Voltál dokinál?Ha tudsz írj,drukkoltam neked.
2008. jún. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon rendesek vagytok. Tegnap óta aludtam, és mára már nagyon minimális barnás pecsételés van, de amúgy jól vagyok. Úgy gondoltam hogy holnapig ha nem lesz semmi, amit nagyon remélek, akkor elmegyek dokihoz. Nálam csak az a baj, hogy pesten vagyok, és itt magánorvoshoz járok, de Szszmiklóson vagyok állandón bejelentve, és a pesti dokihoz már nem akarok menni a tegnapi után. Így holnap irány miklósra, és ma még pihenek. Nagyon aranyosak vagytok, és sokat segítettetek.
2008. jún. 4. 10:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Egy 6 hetes terhességet műtéttel fejeztek be nálam, mert elkezdtem vérezni. Így a következő terhességemnél, ami a mostani ugyanilyen pecsételő vérzésre utrogestant és folsavat adott a doki, hogy a terhességet támogassa, most minden rendbe is jött, a pecsételő vérzések a gyógyszerek hatására elmúltak.

Most 16 hetes kismama vagyok.

Ami tehetsz: pihenés és pozítív gondolkodás!!!

A legjobbakat!

2008. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!