Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizesedés ellen mit lehet tenni?

Vizesedés ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2napja takaritásban vagyok és tegnap estére baromira bedagadt a lábam és fájt is.Felpócoltam de nagyon nem használt.27 hetes vagyok energiám lenne, és nem akarok feküdni és pihenni, de szenvedni sem akarok:(Mit lehet tenni.Normális ez egyáltalán?

Ja már a kezem is dagad:(


2008. jún. 3. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Só és fűszermentes diéta, ugyanis a só és fűszer megköti a vizet! A görögdinnye vízhajtó hatású. Fel kell polcolni a lábat amikor csak tudod, de tornáztatni is kell! Nekem ez így egyűtt használt! 26 hetes kismama
2008. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és mégvalami (az első választ én adtam), az orvosnak szólj, ha mész legközelebb. egyébként normális, sokan szenvednek tőle, de mivel mi elég korán el kezdtünk vizesedni, oda kell rá figyelni, nem játék! De ne aggódj, nem lesz semmi gond!
2008. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vigyázz a takarítással.Én is így voltam vele.tele volam energiával csak úgy röpködtem a lakásban csak estér fáradt el a derekam.Ezt párszor megismételtem mire kiderült 32hetesen,hogy megrövidült a méhnyak-aminek nem lenne még szabad..ezt nem érzed.És elkezdtem sokkal többet keményedni mint azelőtt.Most ott vagyok,hogy gyógyszert kell szedjek mert be tudok úgy görcsölni,hogy már félő,hogy beindul a szülés.Szval csak óvatosan a takarítással.Tudazosan még én is csinálnám nagyban ,de most már főleg csak agyban engedélyezett és nagyon nagyon óvatos beosztással.Inkább lefekszem mikor érzem nem jó.Amúgy nekem is elkezdett vizesedni a lábam,de nekem csak a 33héten.Nem tudok vele mit tenni,pihentetem.vigyázz magadra 34hetes kismama
2008. jún. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!