Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ételeket lehet enni és...

Milyen ételeket lehet enni és miket lehet inni a vizesedés ellen?

Figyelt kérdés

Tudom, sószegyén diéta ... nekem nem jött be!

Más tipp ?!


2011. jún. 15. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! [link]

[link]

Olvasd el ezeket, valamint próbáld meg, h naponta d.u eszel két almát, és minden nap csinálsz magadnak egy adag vízben főtt krumplit...állítólag ezek nagyon hatásosak! De légy türelmes, ezeket tartsd be legalább egy hétig...valamint csalántea! És sokaknak segített, hogy nagyon megemelték a napi vízbevitelüket! Ami azt jelenti, h akár 2,5 vagy 3 liter folyadékot iszol naponta, ami nagyon soknak hangzik de segít, hidd el! Először lehet, h sűrűn jársz pisilni, és úgy érzed, hogy még vizesebb vagy, de egy-két hét után legkésőbb helyre kell, h gyere, ha betartod ezeket! Ha pedig nagyon eldurvulna a dolog véletlen, m nem tudom, h mennyire vizesedsz, akkor mindenképp orvoshoz kell menni! Remélem, h tudtam segíteni! Üdv

2011. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a linkeket! :)


36. hétben vagyunk már, és az orvosom azt mondta, hogy ne igyak sok folyadékot, mert még rosszabb lesz.

Viszont én iszonyat 'szomjazom' a vízre! Rettentően kivagyok száradva :(

Toxémiától nem 'parázom', mert vérnyomásom teljesen normális, nincs kiugró érték valamint fehérje sincs a vizeletemben.

2011. jún. 15. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Utána olvastam kicsit, bár remélem, h engem elkerül ez a dolog :) De attól kicsit informálódtam, találtam egy fórumot, és ott írta valaki, h neki is azt mondta az orvosa, h ne igyon folyadékot...és még rosszabb lett neki, h alig ivott! Nem akarom még véletlenül sem megcáfolni az orvos véleményét, de ahogy olvasgattam mindenhol a sok folyadékot részesítik előnyben, ami logikus is, ha elgondolkodunk rajta, mivel egyrészt tisztítja a veséket, és gyorsabbak lesznek a folyamatok...így gyorsabban távozik a víz, ezért ajánlják a vízhajtó gyümölcsöket és a csalán teát is! Nem igazán értem, h hogy lehet azt ajánlani, h a kismama igyon kevés folyadékot, amikor terhesség alatt egyébként is több folyadék bevitel szükséges, mint egyébként...Te mit gondolsz erről? Ja, és nagyon szívesen a linkeket :) üdv
2011. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gondolom az orvosok a sok év alatt megtanult általános esetek alapján nézik a kismamákat.

Mint pl. 9 hónap alatt max 10 kiló plusz.

Ezért valószínű, hogy az orvosom is a kevés víz bevitelt javasolta. Minden egyes alkalommal megkérdezi, hogy éjszaka hányszor kell felkelnem meglátogatni a mellékhelyiséget.

Elmondása szerint éjszaka terhelődik legjobban a szív, mivel hirtelen kell felkelni, és hirtelen 'tornáztatom' meg a szervezetem, még ha csak 1 métert is megyek.

Ebben van valami, de mivel jó pár éve igényli a szervezetem éjszaka is a víz bevitelt, így kénytelen vagyok inni.

Főleg ebben a melegben .. bárhova megyek van nálam min. fél liter víz és itthon is iszom.

Múlt hónapban 1 hétig figyeltem, hogy mennyit iszom naponta. Átlagban egy nap 3 liter lecsúszott és nagyon jól éreztem magam tőle.

2011. jún. 15. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:

az orvosod egy idiota...inni kell foleg egy allapotos kismamanak...ha nem iszol sokkal rosszabb lesz. Amint mar te is irtad keruld a sot es probald meg enni a termeszetes vizhajtokat: petrezselyem, borso, uborka, paradicsom. porehagyma

ezek valoszinuleg segiteni fognak


es a legfontosabb IGYAL!!!

2011. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlo volt....rengeteget ottam ennek ellenere.Nekem a nödokim azt mondta a nemivas nem megoldas, ami segitett reggeliztem rendesen es a többi etkezesre vagy föttkrumplit vagy föttrizset ettem(so nelkül es nem kell teljesen szetfözni).A vegere nekem annyira dagadt a labfejem, hogy a labujjaib szinte nem ertek le a földre...de ez tenyleg hatasos volt heti2* csinaltam
2011. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!