Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismama vagyok,...

25 hetes kismama vagyok, érdemes neki állni tornázni, most v már késő?

Figyelt kérdés
Én a terhesség előtt sportoltam,futottam,kondiztam,aztán ahogy terhessem lettem,elkényelmesedtem meg nem is mertem tornázni,mert úgy éreztem nem jó a babucinak!Sokat ficánkolt közben,utána meg abba hagyta és egy kicsit "nehéznek"éreztem a pocakot!8 kg-ot szedtem eddig fel!ez sok?És elég lelkifurdim is van h nem tornáztam!Szerintetek??????
2008. jún. 3. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 15 évet lovagoltam, pár éve hagytam abba, zóta hol tornázgattam itthon, hol nem. Ahogy terhes lettem, mindennemű mozgást abbahagytam (mondjuk jöttek a rosszullétek, sok hányás is, erőm sem volt). Most vagyok félidős és jövő héten már szeretnék menni terhestornára, hogy a szülés könnyebb legyen - tudom, nem ezen múlik feltétlen, de jó a lenti izmoknak. Úgyhogy szrintemnem késő elkezdeni. Én eddig 6 kg-ot híztam, 20 hetes vagyok, vékony testalkatú. Boldog babavárást Neked!

2008. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én az első heteket leszámítva, amikor állandóan rókáztam, végigmozogtam az egész terhességet. 6 hónapig lovagoltam is, rengeteget gyalogoltam, de ha úgy éreztem, hogy nem esik jól, akkor abbahagytam. Úsztam is egy darabig, azt külön javasolta a dokim.

Ha most úgy érzed, jólesne a mozgás, akkor óvatosan kezdj bele, de leginkább az úszás, séta, vagy a kimondottan kismamák számára tartott torna illetve jóga az ajánlott, főleg, ha eddig nem mozogtál. Ha soknak érzed, egyszerűen abbahagyod, de lehet, hogy nagyon fogod élvezni. Figyelj a tested jelzéseire, akkor nem lehet baj.

További boldog babavárást!

2008. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:-)Nektek is boldog babavárást!!!!
2008. jún. 3. 13:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!