Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért jó télen pocakosnak lenni?

Miért jó télen pocakosnak lenni?

Figyelt kérdés

Kérlek írjatok pár pozitív dolgot, hog ymiért jó télen pocakosnak lenni?(nagy pocakosnak:)))

Én úgy szerettem volna, hogy október-novemberben szülni,csak még nem akart jönni a kicsi.

Talán most összejön, de már előre tartok a téli pocakosságtól.Pl ha február-márciusban szünlék, akkor nem tudnám mutogatni a szép kerek pocimat kis nyári rucikban, topokban, mert ugye kb januárban kezd el majd csak látványosan nőni.

Tudom,, örüljek, ha összejönés lesz babánk, de mégis sajnálom, hogy lecsúszatm a nyári pocakosságról a következő nyár meg olyan messze van.

Írjatok pár bíztatót és pozitívumot.Télen amúgy is nagyon utálok öltözködni:(fujjj, nagykabát, csizma...:(((semmi nem látszana, csak hogy dagadt vagyok:(


2008. jún. 2. 21:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
de jóóó neked...gratula:)))))irigyellek
2008. jún. 2. 22:41
 12/17 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem mindenki tud érvet és ellenérvet mindkettőre.Én szívessebben vagyok nyáron terhes,mert nem kell a kocsiba nagykabátot le fel venni és fázos is vagyok.A másik,de ez nálam van így,hogy én még soha nem voltam szabadságon nyáron,úgyhogy most bepótolom,mert júl 18.-tól nem dolgozom..Kiülök a kertbe netezni,növényeket v. babacuccot vásárolgatok,játszom a kutyával és babaszobát festek stb.Télen mondjuk nincs meleged,nyugodtabb lassabb mindenki...Végülis nekem mindegy volt,mikor szülök,de örülök,hogy így alakult.Örülj,ha sikerül,évszaktól függetlenül :-) 20 hetes pocakos
2008. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én a nyári (nagy) pocakosságnak egyetlen előnyét látom, és az a pénz: kevesebb ruha kell neked is, meg a babának is. Egyébként már nem olyan buli. Most vagyok 31 hetes, aug. 7-re vagyok kiírva. Jó nagy hasam van már. Izzadósabb lettem így terhesen, akárhová megyek, folyik rólam a víz. Akármihez fogok a lakásban, tíz perc múlva már zuhanyoznék. Csak fújtatok a nagy melegben. Jó a strandolás, grillezés, de minden programot úgy kell megszervezni, hogy kb.20 percenként pisilni kell. Szerinted örül a párom, ha hosszabb útra megyünk? Nem kényelmes hosszabb ideig ülni, a sok állástól bedagad a lábam. Szóval nem vagyok az az eszményi szabadidőpartner... Azt mondom, ess teherbe, és élvezd ki a nyaradat! Hidd el, kis szervezéssel a jövő nyaradat se kell négy fal közé bezárva töltened! Minden jót neked!
2008. jún. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Örülj, hogy sikerült, ha pedig bulizni karsz nyáron, ahhoz nem kell baba!!!! Másnakszerintem teljesen mndegy lenne, mikor szül, csak sikerüljön már! Én augusztus végén szülök, na én mutogathatom magam, meg le is olvadhat rólam a kismama ruha. De hidd el én nem azért lettem kismama, hogy mutogassam magam, hanem, mert babát szerettünk volna. Elég furcsán gondolkodsz!
2008. jún. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
te is elég furcsa vagy....hmmm:(((
2008. jún. 3. 11:29
 16/17 anonim ***** válasza:

1-2 héten belül szülünk, ezért idén nyáron úgy néz ki kimarad a nyaralás, pedig minden évben lemegyünk a tengerpartra. Egész évben ezért gürizünk, hogy 1 hét lubizás és napfény legyen. Szerintem még a Balcsira se merünk lemenni vele, mondjuk 3 napra, mert olyan pirinkó lesz. De a te picid jövő nyárra már akkora lesz, hogy ha megtehetitek repülhettek is. Majd csak túl éljük vhogy, hiszen már annyira várjuk, hogy gyereket még nem vártak ennyire.

Üdv, 37 hetes k.mami

2008. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A pocidra mindenképp büszke lehetsz, mert így is úgy is meglátszik az hamarosan, még téli hacukában is!!! Én őszi születésű babát szerettem volna, de most már mindegy! Ahogy olvasom, tényleg nehéz nyáron a nagy pocival. Egyébként februártól egyre szebb az idő, és már nem kell nagykabát. Így ha jobban meggondolod: Amikor a nagyon hideg lesz, még nem is lesz nehéz öltözködnöd, aztán mire jól megnő, addigra már kevesebb ruci is elég, és egy megfelelő pulcsi is csodásan kiemeli a pocakodat majd!!! de amúgy ez tényleg nem arról szólna, hogy mutogassuk magunkat! Jah mégegy: ha már nagy a poci, egyértelmű, hogy babás vagy mindenkinek, nem pedig dagadt!!! Inkább az elején, amikor épp elkezd nőni a pocid, tünhet idegen szemlélőnek úgy, hogy híztál. És persze fontos, hogy ha tél végén, tavasz legelején megszületik, nyáron már tudtok kisebb kirándulásokat tenni, nagyon édes lesz a babó pár hónaposan!!!
2008. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!