Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért jó télen pocakosnak lenni?

Miért jó télen pocakosnak lenni?

Figyelt kérdés

Kérlek írjatok pár pozitív dolgot, hog ymiért jó télen pocakosnak lenni?(nagy pocakosnak:)))

Én úgy szerettem volna, hogy október-novemberben szülni,csak még nem akart jönni a kicsi.

Talán most összejön, de már előre tartok a téli pocakosságtól.Pl ha február-márciusban szünlék, akkor nem tudnám mutogatni a szép kerek pocimat kis nyári rucikban, topokban, mert ugye kb januárban kezd el majd csak látványosan nőni.

Tudom,, örüljek, ha összejönés lesz babánk, de mégis sajnálom, hogy lecsúszatm a nyári pocakosságról a következő nyár meg olyan messze van.

Írjatok pár bíztatót és pozitívumot.Télen amúgy is nagyon utálok öltözködni:(fujjj, nagykabát, csizma...:(((semmi nem látszana, csak hogy dagadt vagyok:(


2008. jún. 2. 21:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Anya a testvéremmel nyáron volt "pocakos". A téli pocakosságnak egy előnye van: nyáron, 25-30-még több fokban nagyon jó mutogatni magad, de mikor egyébként is fáradnál a melegtől, ráadásul még nem is vagy egyedül... Na, az érdekes helyzeteket tud teremteni. Ráadásul télen nincs annyi kerti munka sem (már ha van egyáltalán kerted), kicsit nyugisabb az ember élete.
2008. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem lesz meleged! Ennél több pozitívum nem jut eszembe.
2008. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én az elsőt februárba szültem, a másodikat szeptemberben. Hát én tutira nem lennék terhes mégegyszer nyáron!!! Iszonyatos volt. Állandóan folyt rólam a víz, már a nyár elején elkezdtem vizesedni, ami szeptemberig olyan mértéket öltött, hogy úgy néztem ki, mint a Godzilla. Szörnyű volt.... Nem beszélve a tömegközlekedésről. Izzadt, büdös, verejtéket csöpögő emberektől segtséget sem volt undorom kérni, hogy segítsenek feltenni a babakocsit a buszra vagy akármire. A februári szülésemnél az volt a legnagyobb gondom, hogy találjak olyan téli kabátot, ami összeér a pocakomon :o)
2008. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Jó rucikkal télen is büszkülhetsz a pocakodra... Én most vagyok kb félidős, és megnéznek, de nem a pocak miatt, mert az még nem szembetűnő, hanem hogy van kis pocak, mintha csak simán kövér lennék, közben már a gatyákat alig birom begombolni.


Viszont előre félek a hőségtől, amitől te téli pocakosként megmenekülsz!!! Nem kell az undorító melegben izzadva cipelni a pocit, és összeizzadni a székkel a váróban a dokinál meg a védőnőnél. Ráadásul a gyönyörű sörényem most mégjobban melegít, pedig télen mutogathatnám, hogy milyen szép lett a hajam is, most meg örülök, ha nem lóg a nyakamba, hogy melegítsen. Én is októberben-novemberben szülök (valahol a határán), és a terhesség nagy részét a melegben kell töltenem, viszont a picivel ha kell utaznom, akkorra már hideg lesz. Ha te tavasszal szülsz, akkor a pici már nem fog megfagyni, ha menned kell valahová.


Hirtelen ennyi jutott eszembe...

2008. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én december elején fogok szülni, és nagyon örülök neki. Így nyáron a dögmelegben még nem lesz olyan nagy a hasam, simán jöhetek-mehetek, fürödhetek a Balcsiban, ilyesmi... Télen meg úgyse megyek sehova, mert utálom a hideget, és a 9. hónapban már amúgy sem hiszem, hogy lenne kedvem. Ráadásul nyárra már fél éves elmúlik a babám, és akkor őt is lehet hozni-vinni. Szerintem tök jó, hogy télen fogok szülni, sokkal praktikusabb. Elég előny? :) :)
2008. jún. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
kedves utccsó hsz....én is így akarom!!!!!!!nov-decben szülni:))))de már lecsúsztam róla...és pont azért, amit az első hsz ben írtak, mert nyáron pörgés van, azt még lehet pocakosan is, strandolni, grillezni, kirándulni, télen meg mikor hidegebb vanmár jönne ababa és otthon ülni(amit amúgy is mindíg csinálunk télen)és babázni.Ha február mnárciusban szülnék, akor még nyáron nagyon pici lenne ezekhez a "bulikhoz"...és ülhetek itthon a melegben,, fájó cicikkel, szoptatni, éjjszaka nem aludni...stb...ezeket A jó meleg otthonban, amikor kint hideg van, sokkal jobban viseli az emeber sztem, mint nyáron, mikor mindneki csvarog, meg ilyenek...most próbálom megtalálni a tél végi-tavaszi szülésben, hogy milyen lesz egy 2-3 hós babával a nyár...a dög meleg...
2008. jún. 2. 21:48
 7/17 A kérdező kommentje:

PONT ÍG_Y SZERETTEM VOLNA ÉN IS:((((mint te(utolsó hsz)


Ezzel értek egyet...GRATULÁLOK NEKED!!!!most pedig, aki még tud légyszi írjon nekem bíztatót a nyárra

2008. jún. 2. 21:50
 8/17 anonim ***** válasza:

Januárban született meg a kisfaim én örülök hogy nem kell nyáron nagy pocakkal izzadnom!:-)helyette az egész nyarat végig hánytam annyira rosszul voltam az elsö idöszakban!:-( az utolsó hetekben ha hideg is volt én izzadtam,dagadtak a lábaim...!És most büszkén sétálok az 5hónapos kisfiammal az utcán!:-)

Mielöbbi nagy pocakot kívánok!

2008. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát, nekem októberben született a fiam, szóval tavaly nyáron nagy hasam volt már rendesen, én nem kívánom senkinek, ugye emlékeztek, tavaly 40 fok meleg volt. A melegtől mégjobban vizesedtem, extra melegem volt, nem volt jó. Télen is látszik az a pocak, és legalább nem lesz olyan meleged.
2008. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én nagyon szívesen vagyok nyáron pocakos.

Most mindeki látja,hogy milyen szép nagy a pocó,mert nem kell nagyon felöltözni,ami ilyenkor azért már macerás az is.

Azt sem tudom,hogy venném fel a zárt cipőt...:P

Én élvezem nagyon!:)

36 hetes kismami

2008. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!