Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Télen hány fok kell, hogy...

Télen hány fok kell, hogy legyen egy újszülöttel a házban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:

23fok körül


fürdéshez 24-25 fok

2011. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

A plusz fokot a fürdőben gondolom hősugárzóval is meg lehet oldani?

2011. szept. 1. 15:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk 21-22 fokot mondtak, fürdetéshez 25-26 fokot.

Mi így is csináltuk tavaly a kislányomnak.

2011. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi is hősugárzót használtunk fürdetéshez.
2011. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

alváshoz elég 20-22 fok, úgyis betakarod még.


fürdéshez 24-27


de ez baba függő is van aki alapból fázósabb, van aki nem, de nem kell túl fűteni meg beöltöztetni mert akkor sosem alakul a normál hőmérséklet érzete és felnőtt korában is iszonyat fázós lesz.

2011. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Bár én már 23 fokban meg fogok zavarodni, de ahogy látom kb. az az átlag!:)

2011. szept. 1. 15:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Napközben 20-22°C volt (ilyenkor hosszú ujjú body és rugdalózó volt rajta) . Fürdéshez hősugárzóval csináltunk 25-26°C-ot.Soha nem volt megfázva.
2011. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát elsőnél még én is melegebbre állítottam a fütést (20-21-ről 22-23-ra) és melegítettem a fürdőben (pedig alapból úgy van megtervezve a fűtési rendszer, hogy ott pár fokkal melegebb legyen a többi helyiséghez képest). Aztán azt vettem észre a lányomon, hogy kicsit pöttyösödik a nyaka (nem éreztem izzadtnak). Aztán visszaállítottam a fűtést. Attól minden rendbe jött és jól aludt (bár azt nem nagyon zavarta be). Azóta is ha nagyihoz megyünk (már 3 éves) vagy olyan helyre ahol melegebb van tiszta vörös a feje szegénynek. Ahol alszik ott 19 fok van. Semmi baja sincs és nem is beteges. Na a kistestvére nem ennyire forróvérű, de semmi baja nincs neki se ebben a hőmérsékletben. Gondolj csak bele, hogy azt mondják hogy télen is kint lenne a legjobb altatni őket a hidegben. Sőt séta után kint is hagyjuk őket, mert olyan jót alszanak a friss levegőn (na meg a hidegben). És ha nagyobb lesz már úgysem fűtesz 23-ra. Akkor leszoktatni őket. Inkább szokják meg rögtön azt a hőfokot, amit te is használsz.
2011. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21 fok tökéletes neki is. ugyanolyan hőmérséklet kell mint egyébként a normál hőmérséklet. 24-25 fok már káros. Ezt a gyerekorvosom mondta amikor az 5 hetes babám vírusos torokgyulladást kapott és kint volt nálunk én meg jól befűtöttem mivel, hogy beteg. :p
2011. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21-22 foknál nem kell több
2011. szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!