Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek meddig fogom...

Szerintetek meddig fogom birni, vagy meddig egeszseges? Szeretnek minnel tovabb dolgozni.

Figyelt kérdés
Annyi baj van ezzel a munkahelyemmel,hogy 8 oran keresztul allnom kell. Nincs lehetosegem ra,hogy ulve vegezzem a munkam. Meddig birom majd szerintetek,vagy meddig egeszseges? Nezzek inkabb masik melot?
2009. aug. 31. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt terhessége is válogatja, bár, ha egy helyben kell állni, az rosszabb, mintha jönnöd-menned kell, ezt nem irod. De a lábaid tuti nem örülnek neki, bár a visszér is hajlam kérdése is. Szóval biztosat nehéz mondani, de szerintem maximum pár hónapig fogod birni, én olyan 26-28 hetet akár be is tippelnék neked, utána már tuti elkezd kényelmetlen lenni, ha más komplikációd nincs, és tényleg csak annyit hizol, ami a babához kell.
2009. aug. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat egy helyben kell allnom egesz nap. olyan negyed orankent teszek 6 lepest es annyi.(asztaltol-asztalig)
2009. aug. 31. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlo munkam volt, mindezt huto hazban. Atmehettem volna irodai munkara, de mivel itt jo beosztasom volt es nem akartam az athelyezes miatt elvesziteni, igy ugy gondoltam, hogy csinalom, ameddig birom.

Vegul a harmincadik hetig dolgoztam, akkor is csak azert tavoztam, mert hat het szabim meg bent volt es max 36 hetes korig lehetett ebben a munkakorben dolgozni. Ha nem lett volna ennyi szabim, akkor meg maradtam volna, bar a pihenes is jo volt.

Nem ereztem farasztobbnak, mint nem-terhesen, egyreszt azert, mert mar nem voltam hajlando tulorazni, masreszt azert, mert a terhesseg elotti ket evben mar ott dolgoztam, hozza volt mar a testem szokva.

2009. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én is állómunkán vagyok,igaz az enyém járkálósabb,de mikor egyhelyben kell állnom táncolok egyfolytában egyik lábamról a másikra,és vissza.Én 7 éve ezt csinálom,tényleg úgy van,ha ezt szokja meg az ember szervezete nem olyan nehéz csinálni.Most 28 hetes vagyok,még 5 hétig szeretnék dolgozni.A dokim azt mondta,addig csinálhatom,amég nem érzem megterhelőnek.

Boldog babavárást!

2009. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!