Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pszichiátriai gyógyszert...

Pszichiátriai gyógyszert szedek és babát szeretnék. Van példa rá, hogy egészséges gyermek születhet így?

Figyelt kérdés
Sajnos a betegségem miatt nem állhatok le a gyógyszerről, de félek, hogy árthat a babának. Az orvosom nem javasolja, hogy teherbe essek a fejlődési rendellenességek kockázata miatt, de én mégis gyermeket szeretnék. Lehet, hogy gyógyszer mellett is megpróbálom. Csak félek a következményektől. Ha van valaki olyan, aki már szült így gyermeket, légyszi írjon véleményt. Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 7. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:

A sógornőm munkatársnője pánik beteg,ő is szed "ilyen-olyan" gyógyszereket(kedélyjavító). Amikor terhes lett leállt a bogyókról. Eléggé megszenvedte, rosszul lett, nem mert emberek közé menni. De minden az agyban dől el. Ha te vidám várandósságra koncentrálsz, olyan lesz, ha viszont folyton rágod magad a gyógyszerek miatt, hogy "Úristen, nem bírok nélkülük élni, kellenek a bogyók" akkor nem csak magadnak, de a babának is ártassz. Én is voltam pánik beteg meg depressziós, de a gyógyszerek helyett inkább a sarkamra álltam és elutasítottam a "függő- életet".

Úgyhogy tessék pozitívan gondolkodni!:) (Ha segít van hasznos irodalom- szerintem már neten is- a jobb agyféltekés gondolkozásról, de a jobb agyféltekés rajzolást is próbálgathatod)

Minden jót! :)

2009. máj. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az én betegségem nem "egyszerű" pánikbetegség, hanem annál komolyabb: skizofrénia. Nem állhatok le a gyógyszerről, mert akkor visszaesek. Sajnos csak gyógyszerrel lehet tünetmentesíteni. Egyébként nem gyógyszert, hanem Risperdal Consta injekciót kapok és kockázatos a dolog, mert erre még nincsenek adatok, hogy árt-e vagy nem árt.
2009. máj. 8. 06:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok. Ez valóban összetettebb. Szerintem keress fel egy természetgyógyászt vagy szellemsebészt(pszichotronikust). Az utóbbi kigyógyított engem a glutén- és laktózérzékenységből. Ezeket tudom hirtelen ajánlani.

2009. máj. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából én várnék még egy két évet, hogy hátha enyhülnek majd a problémáid és elég gyógyszer, vmi enyhébb és nem kell injekció meg erős gyógyszer.

A baba egészsége fontosabb mindennél. Pláne hogy te is beteg vagy.

Addig menj el mindenféle orvoshoz amit itt ajánlottak és hátha hamarabb is sikerül meggyógyulni. Valamint tényleg az agyban kell a legfőképpen eldönteni mindent, úgyhogy pozitív gondolkodás, pozitív életmód és majd ha minden klappol, jöjjön a baba. Addig is sok sikert az életedben!

2009. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a betegségem 19 éve megvan és a mai tudásunk szerint gyógyíthatatlan. Csak gyógyszerrel tud enyhülni, tehát az injekcióról nem állhatok le. Természetgyógyász ezen nem tud segíteni. Valamint az is gond, hogy már 38 éves vagyok, tehát nem várhatok sokáig a babavállalással.
2009. máj. 10. 07:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!