Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki gyógyszer...

Van itt olyan aki gyógyszer mellett lett terhes?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor lett valami baja a babának? Illetve hogyan vette észre, és meddig szedte még a gyógyszert?
2013. jan. 22. 07:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

yadinne baba lett az elsö a másik meg orvosi utasitás (1 hónap müvi ciklus után lett baba

makk egészséges

2013. jan. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

szintén yadin mellett én nekem fura tüneteim, (hízás, "bél mozgás", székrekedéssel)miatt kezeltek félre ..végig vastagbélelzáródással (ezt tapintotta ki meg hallgatta meg a háziorvos) 24.héten derült ki h terhes vagyok...

jelentem végig "rendes" ciklus volt rosszul lét nélkül..ugyanaddig és ugyanolyan mennyiség pontosan ..

2013. jan. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom,most kezdtem el aggódni igazán!Jadinet szedek és hetek óta bélmozgásokat érzek,ami inkább baba mozgásra hasonlít,három kilót híztam,de nem aggódtam,mert normális a menszeszem.Azt hiszem itt az ideje,hogy terhestesztet vegyek.
2013. jan. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
lehet nem ártana
2013. jan. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kollégám barátnője. Nem tudom, hogy mit szedett és mennyire tartotta be az utasításokat. 3 havi menstruáció kimaradása után elkezdett nőni a pocakja is. A csaj nem is gondolta, hogy terhes, de a barátja elrángatta ultrahangra... ott gratuláltak a leendő szülőknek.
2013. jan. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
XDXD az utolso komoly
2013. jan. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Symicia mellett lettem terhes, pont a ciklus kozepen "jott meg" egy napra, raadasul eleg fajdalmasan, nagyon megijedtem hogy esetleg a par honappal azelotti mehszajseb mutet miatt van, vagy ciszta, vagy petefeszekrak, szoval mindenre gondoltam mar ugyhogy bejelentkeztem a dokimhoz a kovetkezo menstruacio utanra...ami aztan nem jott meg :D Teszteltem egy pozitivat, es a kovetkezo level gyogyszert nem kezdtem el. Amugy 7 eve szedtem fogamzasgatlot.

Doki csak annyit mondott mikor mondtam az egy napos verzest meg a tesztet, hogy "hat elofordul", es hogy az egy napos verzes implantacios verzes volt. Orulok hogy ilyen koran eszrevettem, vegulis megtermekenyules utan csak 2 hetig szedtem tovabb a gyogyszert.

Ma vagyok 27 hetes, a baba eddig teljesen rendben van :) (kopp kopp)

2013. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Yasminelle fogamzásgátló mellett estem teherbe...13 hetes voltam már amikor kiderült a terhességem. Ugyanúgy megjött csak kevesebb és volt köztes barnázásom...akkor kezdtem gyanakodni, hogy valami nincs rendben. Lányom egészségesen született 4kg-val. Már 10 hónapos nagyon okos eleven kis prücsök:)
2013. jan. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Barátnőm szedte a gyógyszert már kb. olyan 2-3 éve, aztán nem jelentkezett a mensije. Elment dokihoz, aki azt állapította meg, hogy valami nem jó nála a gyógyszer miatt, Ezért felírt neki egy újat mondván majd az meghozza a mensijét. Hát nem hozta! Aztán közel 4 hónapos volt, mikor majdnem leesett a vizsgálóról és még a doki is majdnem a székről a döbbenettől. Hát tényleg megdöbbentünk rendesen mi is, mikor elmesélte. Bár ezt a dokit sem értem, na mindegy.

2013. jan. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
3-ik teszteltél? Majd írd meg az eredményt. :)
2013. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!