Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó torokfájással küzdök!...

Állandó torokfájással küzdök! Milyen ellenszer lenne?

Figyelt kérdés
Egy hete van, már szedek egy homeos szert(Angin-Hell)-a doki mondta, hogy ezt szedjem, de még reggelente mindig érzem a torkom. Azóta elkezdtem köhögni is, és nagyon el van (volt) dugulva az orrom is napokig.. Mit csináljak? Ha nem múlik el, akkor gyógyszert kell szednem, amit nem szeretnék, mert a 17. hétben vagyok!!! Lázam nincs.
2008. jún. 2. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg sós vízzel gargarizálni, a mézes tea is jót tesz a toroknak, tegyél bele sok citromot. Sok c-vitamin, gyümölcs. Gyógyulást! 16 hetes kismama
2008. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia én is 17 hetes vagyok és már tulvagyok egy mandula gyuladáson nekem a Bioparox aeroszol segitet,az orvos javasolta és recept nélkül lehet venni,nagyon rosz ize van de hatásos kérdezd meg az orvosodat hogy javasolja-e,mert ez egyáltalán nem árt a babának.Gyors javulást kivánok.
2008. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A sós, kamillás teával avló gargalizáláson már túl vagyok, de az nem használt...

A Bioparoxot már hallottam, ha más nem majd az talán segít. Már nagyon elegem van belőle, soha nem lesz vége?

2008. jún. 2. 09:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem torokfájásra nagyon bevált egy másik homeós szer: Homeogene 9 . Ha elkezded szedni (szopogatni kell, mint minden homeost), lehet, hogy az elején még jobban fáj, de utána gyors javulás következik! Köhögésre homeos: Stodal szirup. Náthára, orrdugulásra szintén homeós: Coryzalia, vagy Euphorbium-Comp.-Heel orrspray.

Nekem segítenek, már rendes homeós házipatikám van itthon.

2008. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!