Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kéz zsibbadásra valami "ellens...

Kéz zsibbadásra valami "ellenszer"?

Figyelt kérdés

sajna nekem már korán előjött ez a tünet, mégcsak 18 hetes vagyok de már két hete reggelenként úgy kelek hogy a kezem zsibbadva, alig bírom behajlítani az újjakat. a doki elmondta hogy ugye a felhalmozódott víz nyomja az ereket, ezrt rossz a vérkeringés, sajnos ez van és ugye ez még rosszabbodhat. van valakinek valami bevált tippje hogy hogyan csökkenthető?


egyébként szedek magnéziumot, de eszerint ez arra nem válik be.


2010. ápr. 23. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
igaz nekem lábzsibbadásom van,erre nap 3x1 magnéziumot és 1x1 kalciumot javasolt a doki.de ha vizesedés miatt van,akkor sok folyadékot kell inni,hogy meglegyen a rendes anyagcsere.és esetleg valami más pózban alvás?
2010. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem erre azt mondta a doki, hogy a zsibbadás ellenszere a megszülés.

Nekem rendben volt a vérnyomásom, nem is vizesedtem, mégis sokat zsibbadtam. A szüléssel VALÓBAN elmúlt :)

2010. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szulessel tenyleg elmulik. Nekem is zsibbadt a kezem minden reggel, es az utolso 6 hetben magas lett a vernyomasom is. A szules utan azonban elmult a zsibbadas es a vernyomasom is normalis lett. Kitartas! :)
2010. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat...úgy látom akkor nincs semmi ellenszer, csak a szülés. a dokim is ilyesmit mondott hogy majd akkor megszűnik, csak hát addig van egy kis időm még.

magnéziumból napi kettőt szedek. lehet megpróbálok este bevenni egy szemet, hátha akkor másként használ.

2010. ápr. 23. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!