Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Merevség kézben, lábban....

Merevség kézben, lábban. Valami ellenszer? :- (

Figyelt kérdés

sziasztok.


már egyszer kérdeztem ezzel kapcoslatban, azaz akkor még csak a kezem zsibbadt. ma már ott tartok hogy egész napos ez a meresvség az újjakban, zsibbadás, és ma már olyan mintha a vádlim merevedett volna le, mintha bármelyik percben görcsöt akarna kapni. Ajánlottátok kézre a Milgamma drazsét, szedek kettőt(ezt mondta a védőnő és a körzeti doki is), de nem használ. Mára meg a lábam is elnehezült.


Délután megyek dokihoz. valakinek van valami bevált receptje? megkérdezném a dokitól hogy az jó e nekem? Mert ő azt mondta a múltkor is a kéz zsibabdásra hogy sajnos ez a terheséggel jár. szedek még Magnerotot és Calcium Sandozt 2-3 naponta. dolgozom és sajnos nagy kiesés lenne ha táppénzre kellene már most mennem. A lábam egész nap egy kis sámlin van. de így nehéz a munka merev újjakkal és lábbal. A vérerdményem szuper volt, sehol semmi csillag, a vizelet is neg. a vérnyomás is jó.


tudtok segíteni?


köszönöm 21 hetes km


2010. máj. 13. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Magneziumot szedsz? Az az izomgorcsre, labgorcsre tok jo. A zsibbadasra, esetleg vizesedesre az lenne a legjobb, ha tudnal napkozben egy kicsit setalni.
2010. máj. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igen,. Magnerotot szedek napi kettőt.


Napközben annyit tudok sétálni hogy felállok az íróasztalomtól és kb. két percet levegőzök. Sok a munkám, a gép előtt. sok sót nem hazsnálunk, nem eszek fűszeresen sem. ez a lábmerevség meg kicsit megriaszt. nagyon rossz.

2010. máj. 13. 11:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Tudom hogy milyen rossz,mert én is ettől szenvedek.22 hetesen kezdődött nálam,mindent kipróbáltam amit hallottam,de végül feladtam mert semmi nem használt.Most 38 hetes terhes vagyok,már csak 2hétig kell elviselnem a zsibbadást...:(
2010. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó...hát akkor neked sem jobb...én is meglepődtem, hogy a kézzsibbadás, merevség már kijött nálam 16 hetesen. még teljes vérképet is néztek emiatt, hogy nem e vesebaj? Pedig nem látszana hogy vizesednék, de nagyon rossz. munkám miatt meg van hogy eltellik bő óra is mire észbe kapok és felállok.


akkor marad nekem is megoldásként majd 19 hét múlva a szülés :-)


könnyű szülést neked, hiszen akkor már bármelyik napon várható a kis jövevny :-)

2010. máj. 13. 11:59
 5/9 A kérdező kommentje:

a helyzet változatlan, viszont mostmár leginkább a bal kezem azaz az újjam vége utolsó perc, második percig zsibbad. azt mondta a doki ha érzéketlen akkor ideggyógyászt kell felkeresni, a neurológiát.


valaki volt így? tényleg semmi megoldás? :-( messze van még a szeptember, s én még dolgozom és szeretnék még jó ideig dolgozni is.

2010. máj. 18. 15:31
 6/9 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak olyan idegeket nyom a babád a hasadban, ami ezeket okozza. nálam is volt hasonló és a szülés után elmúlt. KITARTÁS!!
2010. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ajaj, hát ez nem túl bíztató :-( csak zavaró nagyon hisz irodai munkám van, és az újjaim elég nehezek olykor!


te szedtél rá valamit? mert nekem azt mondták hogy milgammát szedjek, magnerotot, illetve hogy napi egy calcium sandozt. (dokim mondta).

2010. máj. 18. 15:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, ahogy olvasom, mindent szedsz rá, amit lehet...

Ha masszírozod az sem segít semmit?

2010. máj. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

szia. hát talán annyiban lett jobb hogy reggelre nem annyira fájóak az újjak és nem annyira érzéketlenek, de a bal kezemen azegész napos zsibbadás fentáll. azt mondta ma a körzeti orvos hogy sajna a megváltozott testtartás miatt van, mert ugye a gerinc most teljesen másként áll és az nyomja az idegszálat. Gyógyszer rá a szülés. :-)

most is érzéketlen majdnem a bal középső és mutatóujjam.

2010. máj. 18. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!