Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-35 hetes kismamik hogy...

34-35 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Szombaton lépek be a 35.hétbe, és érdekelne ki hogy van?Tudtok aludni?Mit csináltok napközben?Hogy bírjátok?Mit és hányszor esztek egy nap?Ki-hol szülŰ?Kinél, van e szülésznőtök e már?

Ettől a héttől már nem dolgozom, és nehezen megy az idő!

Meséljetek...


2013. jan. 17. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

34. hetet töltöttem kedden. nagyon jól vagyok, bár reggelre be szoktam vizesedni, de kb fél óra alatt rendbe jövök. csak az elalvással van baj.. forgolódok jobbra-balra, nem találom a helyem, mikor meg kényelmes lenne, a babának nem jó, kezdődik az egész újra, de ha már alszom, akkor nincs baj:) nem dolgozom, egész nap itthon vagyok, gépezek, olvasok, tv-zek, pihenek, na meg a háztartás. a budapesti Szent Imre kórházban szülök majd, de nincs se szülésznőm, se orvosom. nekem nagyon hamar elmennek a napok szerencsére.

a baba kislány lesz, hihetetlenül aktív, alig van pár óra mikor nyugiban van. jövőhét szerdán megyek dokihoz, már kíváncsian várom, hogy mekkorát nőtt az utolsó uh óta. na meg már nagyon várom, hogy végre itthon legyen velem, sajnos sokat vagyok egyedül, jó lesz már végre egy kis társaság :)

Te kedves kérdező hogy vagy? írj Te is magadról :)

2013. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

betöltött 35 hetes vagyok már nagyon várom a végét, most tele vagyok energiával, havat lapátoltam söpörtem fát hoztam be föztem..stbstb

aludni nehezen alszom esténként jóslók vannak. de a héten elekezdem inni a málnalevél teát mert semmit nem változott a méhszájértékem sajnos és nem akor a 41 héten szülni s föleg nem inditással.

jövö héten megyek vizsgálatokra uhra vérvételre, védönöhöz.

Második gyermek. van még egy kislányom 2.5 éves.

néha dekoncentrált vagyok ékes példa erre hogy hétfön mindent adtam a lányomra csak csizmat nem és kimentünk a hóba és vér hült meg bennem mikor rájöttem hogy mi történt.

2013. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
UI: második vagyok Dunaújvárosba fogok szülni majd
2013. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

KöszönömÉn is jól vagyok, minden rendben!

Bár, aludni nehezen tudok, éjjelente többször felkelek pisilni, és van amikor már nem tudok visszaaludni, úgy hajnali 3-4 körül...

Mivel idaig dolgoztam, eddig úgy elment az idő, de mióta "szabin" vagyok, azóta olyan furcsa....persze jól esik, hogy nem kell rohanni, van idő bármikor lepihenni..

Diétázom, szóval nem ehetem azt amit akarok, és amit szeretnék, bár nem súlyos, csak a 24.hetes terheléses c.határ alatt volt, azért mégis azt tanácsolták, hogy figyeljek oda mit-mikor eszem, de nem vészes!

Első terhességem, és kis fiú lesz, amit már nagyon hamar 12hetes és 5napos voltam amikor megmondták, és azóta, is csak megerősítették, persze nagyon örülünk!

Már találkoztam a szülésznőmmel, akit az orvosom ajánlott, megnéztük a kórházi szülőszobát...stb..Budapesten a SOTE II.fogok szülni..

A vásárlással még sehogy sem állunk, csak a baby ruhákat vettük meg, a kiságyat, babkocsit...stb, a jövő héttől, eddig dolgoztam, azért nem, a férjem meg dolgozik, talán több időnk lesz a jövő héten!

Nagyon várom már, jó lenne a végére érni, és túl lenni a szülésen is, és persze, várom már nagyon, hogy a kicsi picurkám, aki bennem mozom, végre magamhoz ölelgessem!Vajon milyen lesz, már nagyon kivácsi vagyok! :)Az egész család várja, első unoka, meg a barártok, a kollégáim, mindenki izgul értem!

Én kiveszem az összes szabimat ami erre az évre járna, ez február közerpéig tart, majd a maradék 1,5-2hétre táppénzre megyek szülésig, aztán tgyás...stb...így legalább továbbra is jól/jobban kapok!

A kórházi csomagot a hétvégén összerakom, és nagyon várom már a végét!

Remélem Ti is jól vagytok, vigyázzatok magatokra!!

:)

2013. jan. 17. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:
En tegnap lettem 35 hetes,masodik kiskannyal,az elso 2,5 eves. O napkozbem bolcsiben van,ugyhogy en is egyedul vagyok nap kozben. Aludni meg tudok,az egyik oldalrol masikra fordulas maceras,de meg nem veszes...s szemeremcsontjaim mar rendesen fajnak,a hatam meg nem :) Ja,es mar 2 hete joslozok,ugyhogy arra meg Mg-t kellett szednem a jovo hetig...
2013. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

35 hetes és hat napos a magzatkám,február 20-ra vagyok kiírva.Kislány lesz,első baba,és mindenki nagyon-nagyon várja,első unoka is,úgyhogy barátok,kollégák,család,mindenki izgul értünk.Péntekig dolgoztam,most már kitiltottak:))Pedig még bírtam volna,fordító vagyok egy magyar kihelyezésű olasz cégnél.Dóri lesz a neve.Ultrahang szerint 2200 grammos.Nem híztam sokat 58 kg-mal és 174 centivel kezdtem a terhességet,most 67 vagyok,remélem már nem jön fel,olyan sok.A pocakom jó nagy,de anyukám szerint ez genetika,mert neki is mindkét terhessége alatt nagy pocakja volt,meg a nővérének is.Pörgős a terhességem,igazán vásárolgatni csak most kezdek,eddig még csak a babkocsi van meg.Saját szobája lesz,úgyhogy még azt is be kell rendezni,de már mindennek utánajártam.Sok gyümölcsöt eszek,és a pirítós meg a pizza a kedvenc "ételem",amit eddig konkrétan utáltam...Szt.János kórházban fogok szülni,van saját orvosom,és fogadott szülésznőm is.Jóslóim naponta párszor vannak.Alvás nehézkes,de azért megyeget:D

Könnyű szülést és jó babázást neked!

2013. jan. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!