Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vége felé járó kismamik! Ti...

Vége felé járó kismamik! Ti is be vagytok már sózva a szülés miatt?

Figyelt kérdés

kicsit félek tőle, mint ismeretlentől-első baba. amúgy már nagyon várom. :)

féltek a szüléstől?

mikorra vagytok kiírva?

Hogy vagytok?

Első baba, vagy többedik? (húú ez a többedik de csúnyán hangzik...)


2013. jan. 8. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem pont 1 hetem van még,tehát január 15 re vagyok kiírva.

Első babánk lesz,kislány.És már nagyon-nagyon várjuk őt!!!

Magától a szüléstől már nem félek.Még pár héttel ezelőtt,

rettegtem,de mára megszünt.Inkább vágyakozással tölt el,hogy végre túl legyek rajta és a kezembe fogjam a picikémet.

Már 2 hete vannak jóslóim,hol erősebbek,hol gyengébbek.

A pocim is leszállt már 1 hete.Éjjel szinte már semmit se alszok.NST-n már fájásokat is jelzett a gép.A dokim szerint pár nap és előbújik.Hát,úgy legyen! :D

Veled mi a helyzet kedves kérdező?


39 hkm

2013. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát nekem azért egy kicsit több van még vissza, elvileg február 27 a kiírt dátum. nekem is kislányom lesz, várom már mint a messiást :)

szerencsére problémamentes a terhességem, csak kicsit vizesedek, meg a derekam fájdogál már, dehát ezzel jár :)

2013. jan. 8. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! én január 16-ra vagyok kiírva egy kislánnyal és első baba.kérdésedre válaszolva vegyes érzelmeim vannak,nappal optimistább vagyok,várom az eseményt nagyon,hogy végre karomban tarthassam,este meg be szoktam parázni,félek tőle,meg hogy esetleg éjjel kell menni meg ilyenek.mert általában esténként kőkemény lesz a hasam és menzis görcseim vannak.alig merek elaludni,megvárom míg elmúlnak utána nyugszom meg egy kicsit.ezek a tünetek 2 hete vannak.sokat már gyalogolni sem tudok,max.boltig mert szintén kőkemény lesz a hasam.apával 2 napja még bevállaltunk egy együttlétet :)
2013. jan. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még mindig én! kedves elsővel izgulhatunk együtt,én holnap megyek nst-re.
2013. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nem tudom, mennyire számít finisnek, kb. még egy hónapom van. 3. fiam lesz, és nagyon várom a kórházi napokat, mert végre fekhetek majd, és pihenhetek (elnézést, csak most, nagy hassal, két kisfiúval (3 és 4 évesek) már nem bírom a strapát...aludni nem tudok, illetve kitört rajtam a fészekrakó-hisztéria, meg a pánik, hogy nincs még összerakva a motyóm, úgyhogy csinálom a hülyeségeket, ma pl. még feltétlenül muszáj volt elmennem venni egy köntöst, mert a többi 3 nem jó ugye a kórházba (túl meleg, túl kényes, illetve ronda...) - szóval már mutatkozik rajtam a dili. És még fokozható a hülyeség: szükségem van még egy átlátszó körömlakkra, hogy ápolt legyen kezem-lábam...hát, ilyesmik. Nagyon gáz, ugye?
2013. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!