Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fél éve volt egy vetélésem,...

Fél éve volt egy vetélésem, most 5hetes terhes vagyok. Félek, nehogy ua. Legyen. Hormon tabit kérhetek a dokitól?

Figyelt kérdés

A hormon tabletta ajánlott ilyenkor?Mindenképpen kérhetek?


Tehát rögtön orvoshoz,így a pozitív tesztnél vagy elég megvárni a 7hetes időpontot amikor szívhang,petezsák is látszik már..?

Ha nincs vérzés és görcsölés akkor nem lehet gond.Igaz?

Csak aggódom,nem akarom ugyanaz átélni még egyszer!:(



2013. jan. 12. 09:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os és 8-as válaszoló!


Köszönöm szépen,akkor hétfőn irány a doki biztosa ami biztos!!

12.hétig kell szednetek?


Köszi,írok ha voltam dokinál...

2013. jan. 12. 11:18
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem februárban volt spontán vetélésem.... :(

Azóta már 31 hetes kismami vagyok! Minden rendben van velünk.Nem sokára a kezemben tarthatom őt!!3 éves a fiam,már ő is nagyon várja a tesó születését.

Ne gondolj arra,h bármi baja is lehet.Nem lehet semmi baja!!!

2013. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem a biztonság kedvéért a 14ik hét végéig kell szednem, mármint addigra már le kell csökkentenem az adagot, és végül abbahagyni a szedését!

A vérhigítót pedig a 26. hétig!

2013. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szundika20 ***** válasza:
Nekem is volt vetélésem június 1-én műtöttek rá 4 hónapra terhes lettem én kaptam Utrogestant amint megtudtam hogy terhes vagyok hívtam az orvost mentem és azonnal adott kérni se kellett... Én véreztem az elején(kb 9. hétig) és görcsöltem (14 hetesig) 5 hete voltam mikor orvoshoz mentem igaz hogy nem látott semmit de ha később mentem volna sztem megint így jártam volna... Én tuti elmennék orvoshoz holnap inkább nézze meg hogy minden ok és vissza rendel 2-3 hét múlva... :)
2013. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy leirtad Szundika20!


Nekem júni 12-én volt a műtétem.

Holnap leszek 5+2napos és megyek a dokihoz,hogy megnézze minden ok-e...

Köszönöm a tanácsot,remélem kiirja a tablettát nekem is!

Mellékhatása gondolom nincs a tabinak.


Majd irok még!

2013. jan. 13. 17:53
 16/16 Szundika20 ***** válasza:
Nincs mit! Majd írj hogy mit mondott! Nekem elmúlt tőle a tipikus terhességi mellfájásom hála égnek:D nem bántam annyival könnyebb volt!:) Semmi más bajom nem volt tőle én kúpot használtam mert a gyógyszert nem bírom beszedni meg a kúp jobban feloldódik állítólag..!:)
2013. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!