Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap csináltam tesztet, ami...

Tegnap csináltam tesztet, ami kiirta hogy 1-2 hetes terhes vagyok, mikor menjek orvoshoz, ha már volt vetélésem?

Figyelt kérdés

Első terhességnél elvetéltem,a másodiknál urogestant szedtem

van egy kisfiam,utána volt egy abortuszom,most terhes vagyok és nagyon szeretnénk ezt a babát.Palástfű teát iszom,folsavat szedek,hipp natalt is iszom.Vajon most is kapnék urogestant az orvostól?


2012. nov. 18. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én már holnap mennék!
2012. nov. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is amint lehet mennék, mert szerintem is írna fel valamit, ha már volt vetélésed.
2012. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elvileg 21-én nem kellene megjönnie,szóval a nem várt előtt teszteltem.Vajon lát ilyenkor már valamit?
2012. nov. 18. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:

szia,mi a helyzet?

drukkolok hogy minden rendben legyen.


39+2 hkm

2012. nov. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Én 20-ára nem vártam,de nem bírtam addig és én is csináltam tesztet és hála az égnek pozitív:)Első terhességemnél nekem műszeres befejezés volt sajnos,a második itt mászkál mellettem,most ez lenne a harmadik,de én még várok kb.2 hetet amíg orvoshoz megyek.
2012. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jaj,nagyon gratulálok neked és szoritok,hogy minden rendben legyen.

Én csütörtökre kaptam időpontot a nőgyógyászhoz.Akkor majd talán többet tudok.

Amúgy is muszáj elmennem,mert olyan munkám van amit terhesen egy pillanatig sem végezhetek,így táppénz.

2012. nov. 20. 06:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!