Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessèg alatti...

Terhessèg alatti fogyàs meddig normàlis? Dundibb kismamik, màs is fogyott a terhessèg alatt?

Figyelt kérdés
Most 18hetes vagyok 95kg-mal kezdtem ès eddig 6,5kg fogytam! Nem diètàzom, bàr kevesebbet eszek, mert nincs ètvàgyam!Az elejèn ugy voltam vele,nem baj ha fogyok egy kicsit(rosszullètek miatt),mert van mibol,de mostanàban kicsit aggodok,hogy lassan màr hizni kène!!??
2013. jan. 9. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódnod. Én 80 kilóval kezdtem a terhességet, majd a 19. héten 69 kiló voltam. Most a 23. héten 75 vagyok:)
2013. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha most egészségesebben étkezel, akkor elképzelhető a fogyás, ha a baba méreteivel minden rendben van és vitaminban gazdag, tápláló ételeket eszel, akkor nem baj a fogyás. Gondolom attól még a pocakod nő ?
2013. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze a pocakom màr làtszik egy kicsit,bàr èn nem annyira vettem mèg èszre ,mert terhessèg elott is sokat fel voltam fujodva,szoval volt màr ennèl nagyobb pocakom is,bàr az is igaz,hogy most alulrol gombolyodik,ugyhogy egy kis pocak màr van!
2013. jan. 9. 15:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Amugy szerintem a combombol fogytam ,mert minden nadràg ott nagy ràm,csak a hasamnàl nem tudom begombolni egyiket sem!:):)
2013. jan. 9. 15:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen jelentős túlsúllyal indultál, akkor normális. Örülj neki, hogy tudtál változtatni az életmódodon, és kevesebbet eszel, remélhetőleg, egészségesebben is táplálkozol.

Én ismerek olyan lányt, aki 80 kilóról indult és az orvosa azt mondta, jó lenne, ha nem hízna semmit a terhesség alatt (majdnem tartotta is, kb. 2 kilót hízott az utolsó hónapban).

2013. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gond egyáltalán. Én 92 kilóval kezdtem a terhességet, már előre láttam magam ahogy majd gurulok a szülés után, de nem így lett.

A szülőszobára 97 kilóval mentem és 84 kiló lettem szülés után.

Nem fogyóztam csak nem tudtam enni mert a kisfiam végig a gyomromba feküdt.

2013. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én 89kg-voltam amikor kezdtem, most vagyok 83 kg, és 14 hetes. Nálam ugyan ez a helyzet, keveset eszek, mert nincs étvágyam. Nekem azt mondta a védőnő is, meg az orvos is, hogy addig amíg a baba szépen nő addig nincs semmi gond, és ha többet nem is legalább kekszet próbáljak meg enni, hogy legyen valami a gyomromban. Az egyik ismerősöm most 11 hetes, ő már 5 kg plussznál tart, nem vagyunk egyformák.
2013. jan. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!