Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a tapasztalatotok a Pécsi...

Mi a tapasztalatotok a Pécsi Szülészeti Klinikáról?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ott szültem tavaly februárban.

Összességében nagyon elégedett voltam a klinikával. A terhespatológián is megfordultam, nagyon kedves volt mindenki. A gyerekágyas osztályon is tündérek a nővérek, de tényleg, minden kívánságomat lesték, és soha egy pillanatra sem éreztették velem, hogy a terhükre lennék, ellentétben sok más kórház nővéreivel. A gyerekágyas osztály nagyon szép, otthonos, egyáltalán nincs kórház hangulata. A csecsemős nővérek egy részéről már nem mondható el mindez, nem túl segítőkészek.

Ha konkrét dolgokra vagy kíváncsi, nyugodtan kérdezz még.

2013. jan. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szép, otthonos??? Te milyen szobában voltál és tuti Pécsen???


A 6ágyas és a folyosó végén fürdő/wc minden volt csak nem otthonos... Azt sem nevezném kívánságlesésnek, amikor én cseréltem a saját ágyneműmet. Pedig nem voltak elvárásaim, túléltem azt a 3 napot, most is erre játszom. :) Szóval szerintem se nem otthonos, se nem kedvesek különösebben, a csecsemősök nagyon nem. (bár velük kifejezetten szerencsém volt 2 napon is, szóval emberfüggő...)


Pár hét és újra élvezhetem a vendégszeretetet. :)

2013. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes. Nem lehet, hogy te még a régi Megyei Kórházi szülészetről beszélsz?

Én egy kétágyas-fürdőszobás kórteremben voltam, és igen, szerintem a többi magyar kórházhoz képest kifejezetten normálisan néz ki az osztály. Tőlem naponta kétszer megkérdezték, hogy szeretném-e, ha kicserélnék az ágyneműt.

2013. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is pár héten belül meg fogom látogatni a klinikát,mert most vagyok 36+2 napos......de multkor mikor ügyeletre kerültem akkaor csak a patologián voltak velem normálisak máshol nem......de akkor majd kiderül hamarosan.Köszi azért a válaszokat
2013. jan. 12. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:

A klinikáról beszélek. Ha saját fürdős volt a szobád, nem láttad a többit - ahogy én sem, és az állapotokat sem. :) Van saját dokim, professzor - de ha nincs hely nem tud kétágyast intézni... Remélem most szerencsém lesz és hasonlóak lesznek a tapasztalataim, mint neked! :)


Kérdező: én ma vagyok 36+2 ;)

2013. jan. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!