Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a pécsi szülészeti klinikár...

Ha a pécsi szülészeti klinikára ügyeletre kell menni, mert gond van a terhességgel, akkor azt hogy kell intézni? Hogy jutok el odáig hogy megvizsgáljanak? Fel kell őket hívni vagy csak úgy odamenni, akár az éjszaka közepén.

Figyelt kérdés
Bocsi a tudatlanságomért, de tudnom kell hogy mit tegyek ha gond van.
2012. okt. 17. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha van autótok, akkor szerintem minden bejelentés nélkül mehettek, már csak azért is jó , mert ha már ott vagy, remélhetőleg meg is vizsgálnak. Lehet telefonba leráznának.

Ha nincs autótok, akkor lehet hogy odatelefonálnék és gondolom kérnék mentőt hoyg vigyenek be. Csak itt is ugye akaratosnak kell lenni, nem szabad hagyni hogy lerázzanak.

2012. okt. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van autónk. Ha bementünk akkor kit keressek, merre induljak? Porta, és nőgyógyászati ügyelet?
2012. okt. 17. 12:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyből fel a fenti parkolóba, onnan a recepcióra, ott elmondani mi a baj, ha van orvosod akkor értesítheted Te is, de Ők is hívhatják ha olyan baj lenne, ha nincs, akkor az ügyeletes megvizsgál. De fő az hogy ne hagyd magad lerázni. Hány hetes vagy? Kisfiú/kislány?
2012. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
9. hétben vagyok csak.
2012. okt. 17. 12:39
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információkat. Rendes vagy. :)
2012. okt. 17. 12:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Kihez jársz? Hogy érzed magad?
2012. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A Nyiratihoz. Nem vagyok a legjobban sajnos, mert vérzek enyhén és görcseim is vannak. Viszont voltam ma ezért a dokinál, és nem látott semmi rendelleneset. Az uh-on minden rendben, ép a petezsák és benne a magzat. A méhszájam zárt. Azt mondta lehet hogy csak sima menstruáció. Előfordul néhány nőnél hogy a terhesség alatt menstruál mégsincs baj. Ha erősebb vagy darabos lenne a vérzés akkor menjek ügyeletre. Ha nincs semmi akkor 1 hét múlva kontroll.
2012. okt. 17. 12:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Pihenj sokat! Majd írj hogy mi volt a kontrollon.

Biztos minden rendben!

2012. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ügyeleti időben is fel lehet menni kocsival a fenti parkolóba, és a régi főépületbe kell menni. Vagy a lépcső tetején jobbra van valaki a recepción vagy a szobor előtt jobbra és utána megint jobbra, ott van az ambulancia/ügyelet. Én telefonáltam is anno, mert először mentem, de nagyon rendesek voltak, kicsit várni kellett, mert ügyeletben 4 orvos van ugyan, de sok a szülés és császárnál 2-en is bent vannak....Írt a dokid magnéziumot? Pihenj sokat! Nekem a dokim azt mondta, hogy a terhesség alatt semmilyen "színes" folyás nem normális, én csak enyhén barnáztam a 7. héten, akkor is minden ok volt, a 17. héten görcsöltem és keményedett a pocakom ezért voltam az ügyeleten, rövidült a méhszájam, de nem nyílt. Menj bátran, ha úgy érzed. Szülésfelkészítőn mondják is, hogy kismamákat fogadják akkor is, ha a legkisebb problémát érik, azt nem szeretik, ha valaki gyógyszert íratni megy ügyeleti időbe.3,5 hónapja szültem.
2012. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na,voltál dokinàl? Minden rendben?
2012. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!