Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszaka pocifájásra ébredtem,...

Bobocka kérdése:

Éjszaka pocifájásra ébredtem, de miután elmentem pisilni elmúlt, viszont megijedtem, mert nem fájt még így, oan volt mintha megjott volna. Azóta nincs gond. Mitol lehetett ez? Ugye nincs baj? 21hetes vagyok, aggódom

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha azota jol vagy, es nem verzel, akkor szerintem nincs bibi. Lehet, hogy a babo rosszul helyezkedett es nyomta valamidet.
2008. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Odaraktam a kezem mikor fájt, éreztem h mozog a picurkám.Nem véreztem hál istennek meg max 5percig tarthatott az egész..Koszike a válaszodat:)Boldog babavárást
2008. jún. 12. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! en 20hetes vagyok s nekem is hasonlo erzeseim vannak estenkent,mig ki nem megyek pisilni...utana megszunik..en arra gondolok,hogymivel alszunk a zaroizom tartja a pisit es mire a wc-ig eljutunk addig ez elzsibbadhat,mert utan elmulik...Szerintem ne aggodj No PROBLEM!! Boldog baba varast..amig nincs gorcsoles,meg verzes addig nincs gaz..
2008. jún. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!