Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uzsoki kórház, vélemények,...

Uzsoki kórház, vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Jex Anna és Lajis Tímea doktornőt ajánlották:)

Utóbbinál voltam,és szimpi is volt,de érdekelnének a vélemények


2013. jan. 6. 23:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ezt írta nekem egy hölgy privátban

Azt hiszem meggyőztek:)

Szülőszoba látogatás lehetéséges?

2013. jan. 8. 19:58
 12/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinél van látogatás, csak szólni kell, hogy be akarsz menni szétnézni.
2013. jan. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Golan Trevize ***** válasza:

Egy éve nagyon jó volt a szülészet, mindenki dícsérte a saját orvosát.


Van szülésfelkészítő tanfolyam is (ingyenes), aminek a keretein belül van szülőszoba látogatás is:

[link]

2013. jan. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én idén szültem ott a Halász doktor úrnál , maximálisan meg voltam elégedve, de akinek nem volt választott dokija az ügyeletes orvosok is nagyon rendesen , kedvesen bántak mindenkivel...a szülésznők aranyosak,,,nekem nem volt választott szülésznőm, de aki épp bent volt nagyon kedves volt, de a többiről is csak pozitívat tudok mondani! A kórház szuper szerintem...akiket lecserélnék azok a csecsemős nővérkék! Sajnos rontják a kórház képét úgymond.Ahogy hallom másoktól is ez nem csak ebben a kórházban jellemző hanem országszerte!:-( Ha rajtuk múlna senki sem tudna szoptatni :-(
2014. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!