Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uzsoki kórház, vélemények,...

Uzsoki kórház, vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Jex Anna és Lajis Tímea doktornőt ajánlották:)

Utóbbinál voltam,és szimpi is volt,de érdekelnének a vélemények


2013. jan. 6. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az uzsoki korhaz jo, a leirt dokikrol nemtudok nyilatkozni. En halasz domonkosnal szultem es a masodikat is nala fogom. A korhaz igenyes lett es jol felszerelt!:) a szemelyzet profi es megbizhato!
2013. jan. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem Jex Anna volt az orvosom,mikor sajnos túl kellett esnem egy missed ab.-on.Nagyon jó orvosnak tartom és odafigyelt rám.
2013. jan. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A kórház szuper, mind a két csaj fiatal, lelkes és nagyon oda figyel a munkájára pont ez miatt. Van bennük alázat. Ha komplikált az eset, akkor kapnak maguk mellé plusz "idősebb, tapasztalt segítséget". Legalább is 2 éve még így volt- mert a tesóm Timinél szült.


Nekem 1,5 éve volt, hogy idő előtt beindult a szülés, és az Anna látott el, amíg be nem ért a dokim. Irtó kedves és barátságos.

2013. jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

OFF!

Kedves utolsó!

Nem tudod tesód mennyit fizetett az dr.Lajis Tímea orvosnak?Nekem kellene egy orvos,de vagyonokat nem tudok kifizetni érte.

Köszi a választ!


Kedves kérdező!Bocsánat az OFF-ért!

2013. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ment privátban az infó!
2013. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem a tb állja ezeket az ellátásokat?
2013. jan. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha fogadott orvosod van avagy szulesznod akkor fizetned kell erte. Ha ugyeletesnel szulsz akkor nem!
2013. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindkét babám az uzsokiban született Jex doktornőnél. 150%ban megbízható, kedves, közvetlen orvos. a kórháról is csak csupa jót tudok mondani :)
2013. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
és helyesbíteném a többi hozzászólót: Nem kell, nem kötelező senkinek se fizetni. igaz én is fizettem, a doktornőnek, de nem azért mert elvárta hanem mert mi akartuk, tényleg megérdemelte. amikor nyűjtottam neki a borítékot a 6 hetes kontrollon, el se akarta fogadni,majd elsüllyedt szégyenében. szóval náluk nem a pénz számít! nem azért csinálják!
2013. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ezzel együtt tudok érte,a legkellemesebb csalódásom volt,az elmúlt években,amit az eü-ben tapasztaltam.

Lajis doktornő sem akarta elfogadni,én mondtam neki,hogy ne sértsen meg vele,mert majd 10 órát velünk volt,utána is mindennap jött és segített,érdeklődött

2013. jan. 8. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!