Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A MÁV kórház szülészete...

A MÁV kórház szülészete érdekelne, mik a tapasztalatok? Hogy van ott a látogatás? És milyen az ottani gárda?

Figyelt kérdés

Én a terhespatológián fogok szülni programozott császárral.

De még nem tudok róluk semmit.



2012. jún. 5. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2010. júliusában szültem a MÁV-ban, akkor még máshogy volt, mint most. Leírom, akkor mi volt. Két hetet benn voltam a terhespatológián is. Nagyon aranyosak, segítőkészek az ottani szülésznők is. Akkor amikor én szültem, az Apuka bemehetett a kórterembe azt hiszem, 3-5 között, de ha nem akkor jött sem szóltak. Azóta úgy tudom már az Apák sem mehetnek be. 3 ágyas, külön fürdőszobásak a kórtermek, tiszták. Naponta van takarítás. Én sómentes diétán voltam, de viszonylag jó volt a kaja. A szülészeten is nagyon kedvesek a szülésznők, odafigyelnek. Ügyeletes orvosnál szültem, nagyon odafigyelt Ő is. Kinél szülsz? Ha van kérdésed, írj, ha tudok segítek.

2012. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én most áprilisban feküdtem be pár napra.

Látogatni reggel 8-tól este 8-ig lehet. Nekem feküdnöm kellett, ezért bejöhettek hozzám a szobába, de amúgy ha jó fejek a szobatársaid, akkor senki nem fog szólni, ha bemennek hozzád.

Nővérek, szülésznők közül van aki morcosabb, és van, aki tök jó fej, de segítőkészek mindannyian.

A kaja tényleg egész jó, de nagyon kevés, érdemes vinni.


Pár hete volt egy hasonló kérdés, ebben is sok infó van:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2012. jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszi:)
2012. jún. 6. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!