Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dokim korházat vált! Volt így...

Adilari kérdése:

Dokim korházat vált! Volt így valaki?

Figyelt kérdés
15 hetes kismama vagyok.Tegnap voltam nála vizsgálaton és közölte másik korházba megy ugyhogy ott fogunk szülni!Volt így valaki?

2012. máj. 23. 06:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Az orvoshoz, vagy a kórházhoz ragaszkodsz inkább?

Ha te abban a kórházban szeretnél szülni, ahol most dolgozik, mondd meg neki, és kérdezd meg tudna-e ajánlani valakit, mert te ott akarsz szülni.

Ha pedig a dokihoz ragaszkodsz, akkor nem is értem a kérdést!

Gondolom Bp-i vagy.

2012. máj. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem Pesti vagyok!Dombóvár és Kaposvár között lakok!Kaposvárra mentem mert a dombovárit nem nagyon ismertem!A dokim nagyon aranyos,figyelmes szóval tökéletesen elégedett vagyok vele!Kaposváron akartam szűlni csak tegnap elmesélte hogy milyen körülmények vannak ott hogy a varrofonalra is a dokik dobtak össze pénzt meg ilyenek és már nem vagyok benne biztos hogy ott szeretnék!Csak most így kicsit tanácstalan vagyok!
2012. máj. 23. 07:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Én első gyereknél a kórházhoz ragaszkodtam, onnan választottam dokit. (Szent Imre) A második gyereknél már a dokihoz ragaszkodtam. Nem váltott, de ha váltott volna tuti mentem volna vele:)


Elsőnél nem, nem ismertem annyira, akkor tuti kerestem volna új dokit.

2012. máj. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gondolom más kórházakban is ez a helyzet, csak azt nem tudod. Menj vele szerintem.:) De először nézz körül mindkettőben, kérd meg, hogy vigyen be a másikba. Van elvileg olyan, hogy szülőszoba látogatás...Bár nem tudom mindenhol létezik-e ilyen.
2012. máj. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a véleményt!Fölösleges szülőszobát látogatnom mert tuti császáros leszek!Köszönöm!!
2012. máj. 23. 08:12
 6/8 anonim ***** válasza:
A szülőszobánál nem csak a szülőszobát tudod megnézni, hanem ha figyelmes vagy a körülményeket. higiénia, ott dolgozó emberek milyenek, hogyan működik ott a gyermekágyas osztály,stb...Attól mert császáros leszel ott kell dekkolnod egy ideig a szülés után, és pont az ott dolgzók fognak ellátni.. ha ügyesebb vagy beszélsz egy már megszült anyukával... stb. de ha ez neked felesleges.....
2012. máj. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha császáros lennék akkor meg pláne a dokihoz ragaszkodnék, hát rajta múlik szinte minden.

Nézd meg a kórházat, hogy nem nagyon lepattant -e. Ha kb okés, akkor innentől nincs probléma (és ha a dokival is elégedett vagy)

2012. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!igazatok van!!Megnézem én azt az osztályt és informálodok ahol tudok!Utolsó!Most már én is így gondolom!Én ebben a dokiban megbízok!Köszi:-))
2012. máj. 23. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!