Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a dokim "eltiltott" a...

Ha a dokim "eltiltott" a szextől, attól még orgazmusom lehet?

Figyelt kérdés
Akár orális úton, akár maszturbálás révén árthat?
2012. ápr. 12. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha a koraszülés veszélye miatt tiltott el, akkor szót kell fogadni, mert az orgazmus, főleg a maszturbáció, méhösszehúzódásokkal jár.
2012. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem, mivel az orgazmus méhösszehúzódást okoz. Tehát nem maga az aktus, ami veszélyeztetheti a babádat. Nálam legalábbis így volt, de azért kérdezz rá az orvosnál.
2012. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Még csak 10 hetes vagyok. Volt egy hematómám, előtte meg barnázgattam. Szedem a gyógyszert, hál az égnek 1 hete nincs semmi.

Persze a baba a legfontosabb, de már 7 hete nem voltunk együtt párommal... :((

2012. ápr. 12. 15:29
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
A baba a legfontosabb! En 15 hetes korom ota nem sexeltem 35 hetes vagyok! Mostmar lehetne de a parom felti a picit es nem hajlando pedig nagyon kivanom mar! De mar nincs annyi hatra mint volt!Ugyhogy fel a fejjel! Nekem rovid volt a mehnyakom!
2012. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Én is el vagyok tiltva a szextől.A dokim azt mindta,hogy szex csak álmomban.

Na most ha valaki nem szexelhet,az álmodni fog, és álmában is lehet orgazmusa.

Az ellen nem lehet védekezni! :)

2012. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
én is akarok olyat álmodni hogy orgazmusom legyen !!!!
2012. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én is 10 hetes vagyok de én örülök ha nem kell szexelnem
2012. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Ha heamatóma miatt vagy eltiltva, akkor orgazmusod sem lehet, mert az oxitocint termel, méhösszehúzó hatása van!

Én is el voltam tiltva!

Ha álmodban van orgazmusod, azt nem tudod kivédeni, de ha azt akarod, hogy ne legyen baj, akkor a szexnek azon formája marad számodra, hogy a párodnak okozz örömet akár kézzel vagy orálisan, de nem a szokásos módon.

De ha beszélsz a dokiddal, kérdezd meg.

24hkm

2012. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenképpen meg fogom kérdezni az orvosomat. Nem vagyok egyébként egy szexmániás, de gyakran amikor a tv-ben szexuális jelenet van, vagy meglátom páromat meztelenül akkor egyből el kezdek bizseregni. :) Utána meg ott motoszkál a dolog a fejemben...

Nekem is volt olyan, hogy arra ébredtem, hogy orgazmusom van, terhesség előtt soha nem volt ilyen. 10 hét alatt már kétszer. Nagyon érdekes érzés volt. :)

2012. ápr. 12. 17:03
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Szerintem ilyenkor az orgazmus is "tilos".


Az előző terhességemnél egy ideig én is el voltam tiltva a szextől (1 ujjnyira kinyílt a méhszáj 20 hetesen) és nálam is jöttek az álmok. Gyűlöltem. Soha nem voltam szex-mániás sőt az orgazmusig is évente talán 1-2 alkalommal jutottam el, de terhesség alatt megváltoztam. Volt, hogy elaludni is alig mertem, mert egy este akár 2-3 orgazmusom is volt. A doki még viccelődött is velem, hogy hány nő irigykedhet rám. Köszi! Amúgy csak annyit mondott, hogy ne álmodozzak. Na, ezzel sokat segített. :( Szerencsére nem lett baj, de tény, hogy egy-egy "nehezebb" este után másnap végig görcsöltem, keményedtem.

Most a kistesóval vagyok terhes, szintén eltiltva a szextől és szerencsére a hideg kiráz a szex gondolatától is (álmomban is).

2012. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!