Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon mi lehet ez? Kórház...

Vajon mi lehet ez? Kórház lesz belőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Az éjjel felkeltem pisilni és wc papiron láttam rózsaszines folyást.Rá 2órára ismét voltam de akkor már erősebb szine volt,de nem élénk.Reggel viszont már egész sötét lett.Nem folyik,nem nyálkás(nem nyákdugó).Mi lehet ez?Most eléggé megijedtem.

41.hét


2012. máj. 29. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez tágulásos vérzés. Véleményem szerint hamarosan szülni fogsz! :) Kitartás és könnyű szülést kívánok!!!
2012. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia.

A vérzés sosem jó jel a terhesség alatt!!!!

Minél hamarabb be kellene menned!

2012. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp hívd fel az orvosodat!


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is volt tágulásos vérzés, a kórházban feküdtem mikor észrevettem. Én megijedtem, mert azt hittem ez nagy baj, a nővérke és a doki közben mosolyogva közölte, hogy hamarosan szülünk :)
2012. máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Ami a legfontosabb,hogy ne pánikolj be,hisz már időbe vagy így elképzelhető már minden.


Könnyú szülést!


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Ebből már szülés lesz,nekem szülés előtt 2 nappal rózsaszínes volt, a szülés napján pirosas.Meg is szültem rá pár órára.(indították)
2012. máj. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy ha a 41. hétben vagy, akkor miért nem mentél be még az éjjel a kórházba? Valószínű, hogy azért kezdett el vérzésed lenni, mert szülni fogsz, de azért lepényleválás is lehetséges ilyenkor és még itt ülsz fél 10kor a gép előtt és írogatsz. Nem akarok arrogáns meg bántó lenni. Csak jószándékból írom, hogy indulj mááááááár el!Könnyű szülést!
2012. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
??
2012. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Remélem bementél :), és már ketten vagytok :)
2012. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2012. máj. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!