Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes multam ez a...

7 hetes terhes multam ez a tunet mitol lehet?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes multam, az elmult 4 napban alig eszek de szinte semmit csak par falatkat... De meg attol is hanyingerem van es sokat szedulok ami persze gondolom a nem evestol is van. A hasam is faj de nem gorcsol hanem faj mint amikor az ember nem eszik rendesen amit ertek. De mitol lehet az h nem birok enni?? Ez baj? Mi lehet a problema? Vagy ez oke? A hazidokimnal nincs idopont igyajd telon hiv ha surgosnek tartja akkor majd behiv :( itt angliaba nehany helyen sajnos igy megy

2013. jan. 4. 11:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
kozonom h irtal, 15 en megyek a midwife hoz akkorra kaptam idopontot :( es az meg 10nap :S de persze tole mindent megfogok kerdezni
2013. jan. 5. 09:59
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rendes volt kint a védőnőm, rendkívüli módon odafigyelnek, ne aggódj :)
2013. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
remelem hogy velunk is azok lesznek :)
2013. jan. 6. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!