Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes multam ez a...

7 hetes terhes multam ez a tunet mitol lehet?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes multam, az elmult 4 napban alig eszek de szinte semmit csak par falatkat... De meg attol is hanyingerem van es sokat szedulok ami persze gondolom a nem evestol is van. A hasam is faj de nem gorcsol hanem faj mint amikor az ember nem eszik rendesen amit ertek. De mitol lehet az h nem birok enni?? Ez baj? Mi lehet a problema? Vagy ez oke? A hazidokimnal nincs idopont igyajd telon hiv ha surgosnek tartja akkor majd behiv :( itt angliaba nehany helyen sajnos igy megy

2013. jan. 4. 11:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális.

Sajnos nálam a harmadik terhességnél a 18. hétig tartott, de általában a legtöbbeknél 12 hét után jobban leszel.

Én azt próbáltam csinálni, hogy amikor valamitől nem undorodtam nagyon, akkor abból próbáltam annyit megenni, amennyi csak ment. Így is 48 kilóra fogytam. De aztán megindult felfelé, ahogy elmúlt a rosszullét.

2013. jan. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Normális tünet az étvágytalanság is. El fog múlni, addig próbálj semleges ízeket enni. Keksz, főtt krumpli stb. Az is normális, ha emiatt fogyásnak indulsz. Később javulni fog a helyzet, addig kitartást!
2013. jan. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
En 7 hetes vagyok,es nagyon keves dolog van amit meg birok enni mert egyre nagyobb az undorom..Es igy egyre kvesebbet eszek en is..Szerintem ez addig nem baj mig a folyadekot rendesen be tudod vinni.Probalj meg enni egy ket kekszet(nekem is undorom van attol is,de muszaj volt elragcsalnom 2 dbot tegnap mert nem akartam hanyni a korhazban(ultrahangon),es segitett.Utana tudtam enni levest.
2013. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kabymaci ***** válasza:
Szedsz terhes vitamint? Az meghozza az étvágyat sok embernek segít :) 7+1hkm
2013. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3.vagyok.Nekem nem hozza meg az etvagyamat a terhes vitamin..Pedig szedek mindig mikor meg tudok enni valamit.
2013. jan. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Eloszor is koszonom megnyugodtam :) igen szedek vitamint , az ivassal nincs baj sok vizet iszok meg par gyumi levet is.
2013. jan. 4. 12:03
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez az első trimeszterben normális,hogy az ember alig tud enni,hiszen émelyeg a kismama meg hányingere van,meg előjön az ételundor,a szagundor.Nem kell rögtön az orvoshoz futni minden kis hülyeséggel,aki terhes,az tudja,hogy ez normális.Utána is lehet olvasni a neten,hogy mik a terhességi tünetek.

Nem kell megijedni kedves kérdező,ez teljesen normális,majd a 12. hét után,azaz a második trimeszterben már jobban leszel.Mondjuk nálam még néha most is van étvágytalanság és ételek szagától undorom,a múltkor erős hányingerem is volt. :/ Érdekes.


22+3 hkm

2013. jan. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez természetes. Nekem is vannak ilyen napok, mikor úgy érzem, degeszre ettem magam, kajára gondolni se megy, de a gyomrom már fáj az éhségtől, mert egy falat se fért belém, még fogmosásnál is majdnem rókáztam. Nekem erre MagneB6-ot ajánlott az orvos, de azt hallottam, hogy pl. az Espumisan se rossz, mert csökkenti ezt a teltségérzetet, és kismamák is szedhetik. (Én is tervezem, hogy veszek egy dobozzal, mert ha nem eszem, leesik a vércukorszintem, meg a vérnyomásom, és szédülök. Ami pl. vezetés közben nem szerencsés nagyon.) De maga az étvágytalanság is teljesen normális.
2013. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a segitseget, mivel elso babamat varom igy mindent nem tudok meg... Szoktak olvasni termeszetesen h mire szamitsak mi jo es mi nem, de mivel konkretan igy nem talaltam igy megkerdeztem itt.
2013. jan. 4. 17:15
 10/13 anonim ***** válasza:

8 hetes vagyok, ugyanígy voltam mint te, a kajára se bírtam nézni, hányingerem lett mindentől. Pár napja elkezdtem szedni terhes vitamint, most végre ott tartok, hogy legalább a gyümölcsöket meg tudom enni.

Az elsőt én is angliában szültem, de annál a terhességemnél végig nem jött elő hányinger. Próbálj meg a védőnővel (midwife) beszélni, azok többet törődnek a terhességgel mint a dokik.

2013. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!