Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fürödtetek terhesen forró vízben?

Fürödtetek terhesen forró vízben?

Figyelt kérdés
Megfáztam, rázott a hideg és tegnap 10 pecig forró vízben fürödtem 9 hetes terhesen. Tudom, hogy nem szabad, de nagyon vacakul voltam. Most aggódom és remélem nem lett baja a babónak. Más is bakizott ilyet a várandóssága alatt és nem lett gond?
2013. jan. 4. 08:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy ha megfáztál és lázas voltál, miért forró vízbe ültél? :D Általában ilyenkor az emberek kinyitják az ablakot, szellőztetnek, esetleg lázcsillapító, VÉKONY takaró, lanygos/hideg hűtőfürdő.. De hogy forró... Nem terhesen sem ülnék bele lázasan a forró vízbe, egy ismerősöm nem hitte el nekem azt mondta "neki így esik jól", aztán pár héttel később 39 fokos láza volt, szét fagyott, beleült egy kád forró vízbe, 43 foknál összeesett és vitte a mentő, mert úgy felfűtötte magát. Nyilván ez egy szélsőség, én csak nem értem miért ül lázasan valaki forróba, mikor olyankor inkább a langyos, vagy hidegebb víz segít, az sem beleülve, hanem zuhanyként.


Ülve egyébként a forró terhesség alatt vérbőséget okoz, és fertőzéseket is rendesen összeszedhetsz, mivel a melegtől tágulnak az erek, stb stb.


Inkább figyelj oda, ne arra alapozz, hogy ha más beleült egyszer egy kád vízbe, és nem lett baja, akkor neked sem lesz.. :)

2013. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

Jól le lett pontozva mindenki aki "leszidott". De mégis mit vártál, dícsérjünk meg, amikor te is tudod, hogy butaságot csináltál?

Rémtörténetet nem írnék hozzá, pedig nem egy van.

2013. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
20%
Én most vagyok 39 hetes,végig a terhességem eleje óta fürdök 38 fokos meleg vízben.És az ég világon semmi bajom se volt sose.Nem kell itt rémísztgetni meg bántani a kérdezőt!!
2013. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező nem teszi fel a kérdést, ha nem tudja, hogy valami rossz.. Attól, hogy kedves előző 38 fokos vízben fürödtél és nincs bajod, még nem jelenti azt, hogy ez mindenkire igaz.. Ennyi erővel, engem elütött egy autó, és semmi bajom, úgyhogy szaladgáljon mindenki az autópályán, ugysem hal meg, nekem nem lett bajom csak repültem egy kicsit...
2013. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves válaszolók!

Nem írtam, hogy lázas vagyok, csak rázott a hideg. Pont tegnap voltam orvosnál, minden rendben a babóval, de soha többet nem csinálok ilyen marhaságot.

Ja, mindenkit pozitívan pontoztam, aki volt olyan rendes és válaszolt.

Bár volt egy pár OFF, aki nem értette mit szeretnék tudni, de köszönöm Mindenkinek!

2013. jan. 5. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!